Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Będzie 3. sezon AHS 2

Stacja FX postanowiła zamówić kolejny sezon American Horror Story, którego twórcami są Ryan Murphy i Brad Falchuk. Wczoraj w Stanach Zjednoczonych został wyemitowany piąty odcinek drugiego sezonu serialu, który w Polsce można oglądać na kanale FOX w każdy piątek o godz. 23.

Każdy sezon to zupełnie inna historia. Akcja pierwszego rozgrywała się w nawiedzonym domu w czasach współczesnych. Historia nowej serii toczy się w latach 60. w ośrodku dla psychicznie chorych osób, którzy są poddawani tajemniczym eksperymentom.

Na razie nie wiadomo nic o kolejnej odsłonie antologii. Można podejrzewać, że część aktorów, w tym zdobywczyni Złotego Globu za rolę Constance – Jessica Lange, otrzyma propozycje zagrania nowych postaci.

Źrodło: http://collider.com/american-horror-story-season-3-jessica-lange/211477/#more-211477

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Beznickowy 2012-11-15

No i przede wszystkim serialowi nie stanie się tasiemcem. Drugi sezon może mniej straszy niż poprzedni, ale posiada o wiele ciekawsze, bardziej niejednoznaczne główne postacie.

Redox 2012-11-15

Słuszna decyzja. Jeden z ciekawiej rozwijających się obecnie seriali. 2 sezon jak na razie utrzymuje podobny, dobry poziom co poprzednik.

Proszę czekać…