Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Zwiastun adaptacji Miasta Kości 5

Według producentów Dary Anioła: Miasto kości film ma być początkiem epickiej serii stworzonej głównie dla widzów kończącej się "Sagi Zmierzch", ale nie tylko. Fantastyczne światy, demony, Nocni Łowcy – to oferuje cykl książek Cassandry Clare o nastolatce Clary Fray (wciela się w nią Lily Collins) zatytułowany "Dary Anioła" (oryg. The Mortal Instruments). Ekranizacja pierwszej książki – "Miasto Kości" (oryg. City of Bones) – pojawi się w amerykańskich kinach 23 sierpnia 2013 roku, jednak w sieci już pojawił się pierwszy zwiastun.

W Dary Anioła: Miasto kości główna bohaterka dowiaduje się o istnieniu demonów, których Nocni Łowcy pozbywają się ze świata ludzi. Nie wiedzieć czemu, matka Clary zostaje porwana przez złowrogie potwory. Dziewczyna, udając się w poszukiwania swojej rodzicielki do Miasta Kości, poznaje tajemniczą prawdę o swojej rodzinie.

Seria "Dary Anioła" składa się z sześciu książek. Jeśli pierwsza ekranizacja okaże się sukcesem, to kolejne tomy również zostaną przeniesione na duży ekran. Poza Lily Collins w filmie wystąpią: Jamie Campbell Bower, Jonathan Rhys Meyers, Lena Headey, Kevin Durand, CCH Pounder, Kevin Zegers oraz Jared Harris.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Asmodeusz 2012-11-18

Hary Potem się skończył czas znalesc kolejną książkę i ją zekranizować, ale z trailera wygląda całkiem interesująco wiec może się mylę

Domiik Nolan 2012-11-18

małolaty muszą byc swojego idola i idolkę:p

regoat 2012-11-17

no zmierdzi zmierzchem

Marek Jacek 2012-11-16

Właśnie po zwiastunie odniosłem wrażenie, że będzie to film bardziej w klimacie Zmierzchu niż Supernatural chociażby. Pewnie obejrzę z ciekawości, ale jakoś bardzo na to nie czekam po zwiastunie.

Proszę czekać…