Sędzia Dredd w Riddicku 1

W sieci zadebiutowało pierwsze zdjęcie zdjęcie przedstawiające Karla Urbana (Dredd), kóry ponownie wcieli się w postać Vaako.

szkic koncepcyjny

Kolejną część serii wyreżyseruje David Twohy, twórca dwóch poprzednich produkcji z tej serii. Film studia Universal będzie wyświetlany z kategorią wiekową R.

Zdradzony przez swój naród i porzucony na obcej planecie Riddick (Diesel), zmuszony jest walczyć o przetrwanie z obcymi drapieżnikami, stając się jednocześnie potężniejszy i jeszcze bardziej niebezpieczny niż kiedykolwiek. Wkrótce łowcy nagród z różnych zakątków galaktyki rozpoczynają polowanie na bohatera, stając się nieświadomie pionkami w jego grze. Mając wrogów na plecach, Riddick decyduje się na okrutną zemstę, zanim wróci na rodzimą planetę Furya, by ocalić ją przed zagładą.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Bluejohn_26 2012-11-22

Vaako był wojownikiem, który za namową żony chciał obalić poprzedniego króla – ostatecznie dokonał tego Riddick. Wydaje się zatem, że to on będzie jednym inicjatorów przewrotu.

Quagmire 2012-11-21

Doszło do przewrotu i obalenia króla który został zesłany na zadupie Galaktyki. Może tak można to powiązać? Chociaż kompletnie nie pamiętam losów Urbana.

Asmodeusz 2012-11-21

wszystko ładnie pięknie, ale jak się to ma do poprzedniej części do z tego opisu wynika pomieszanie z poplątaniem, ale co tam to tylko fantastyka

Proszę czekać…