Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Fantastyczna czwórka zresetowana! 1

Studio Twentieth Century Fox ogłosiło datę premiery nowej, odświeżonej wersji filmu o superbohaterach z Fantastic Four, czyli Fantastycznej czwórki.

Fantastyczna czwórka

Film ma zostać wyreżyserowany przez twórcę Kroniki z 2012 roku, Josha Tranka, a za scenariusz odpowiadają Michael Green (serial Herosi, Green Lantern) oraz Jeremy Slater, dla którego będzie to pierwszy projekt.

Nie ujawniono jak dotąd nic na temat fabuły filmu ani obsady. Pojawiają się jednak obawy, że nowy reżyser podejdzie do tematu od strony zdobycia przez naukowców super mocy co może okazać się zbyt nudne dla widzów znających tą historię z wersji z 2005 roku.

Wspomnianą wcześniej datą premiery filmu jest 6 marca 2015 roku.

Będziemy informować na bieżąco o wszelkich nowościach na temat tej produkcji.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

jacks 2012-12-11

Też myślę, że warto czekać. Liczę na jakąś dobrą ekranizację w końcu. Idealnie by było stworzyć trochę mroczniejszy klimat, ale jak jest mocno prawdopodobne film wyjdzie w PG-13 więc nie ma co. Mimo wszystko dam mu szansę.

Redox 2012-12-10

Fox w ostatnim roku nie rozczarowało ani "X-Menami" (Pierwsza klasa) ani "Genezą planety małp", pewnie nowy "Wolverine" też utrzyma poziom, więc myślę, że warto śledzić rozwój tego projektu.

Proszę czekać…