Zapowiedź nowych seriali Showtime

Telewizja Showtime opublikowała filmik, na którym premierowo można zobaczyć urywki z dwóch nowych seriali stacji – Masters of Sex oraz Ray Donovan, które pojawią się na ekranie w 2013 roku.

Masters of Sex to historia prawdziwych pionierów nauki o seksualności człowieka, Williama Mastersa i Virginii Johnson (w tych rolach Michael Sheen i Lizzy Caplan). Ich badania okazały się rewolucyjne, a widzowie będą mieli okazję prześledzić historię odkrywania przez nich zaburzeń seksualnych u ludzi.

W pozostałych rolach będzie można zobaczyć takie nazwiska jak: Caitlin FitzGerald, Nicholas D'Agosto, Teddy Sears, Beau Bridges oraz Margo Martindale.

Natomiast Ray Donovan skupia się na mężczyźnie z Los Angeles, który zawodowo zajmuje się rozwiązywaniem problemów celebrytów – znanych sportowców, aktorów, biznesmenów – choć sam nie potrafi ogarnąć własnego życia, w którym po latach spędzonych w więzieniu ponownie pojawia się jego ojciec, komplikując sprawy wokół Raya. W tytułowej roli występuje Liev Schreiber, w pozostałych – Jon Voight, Paula Malcomson, Eddie Marsan, Dash Mihok, Katherine Moennig, Pooch Hall, Steven Bauer, Kerris Dorsey i Devon Bagby.


Piotr Biernacki
Fan amerykańskiego kina niezależnego.