Trzy nowości plakatowe 2

W sieci udostępniono trzy nowe plakaty nadchodzących produkcji:

Kadr z filmu Oz: Wielki i potężny (2013)

Czekacie na któryś z wymienionych filmów?

  • Panaceum | polska premiera 19 kwietnia 2013 r.

Fabuła skupi się w okół kobiety zażywającej specjalne leki na receptę, radząc sobie w ten sposób ze stresem związanym z nadchodzącym wyjściem jej męża z więzienia. Na jej nieszczęście lek ma również efekty uboczne.

Fabuła skupia się na młodości Czarnoksiężnika z Oz. Drobny iluzjonista Oscar Diggs (James Franco) wraz ze swoim asystentem, gadającą małpką Finleyem (Zach Braff) zostaje zmuszony do opuszczenia wędrownego cyrku. Przypadkiem trafia do magicznej krainy Oz, gdzie cyrkowy magik zostaje omyłkowo wzięty za wielkiego czarnoksiężnika. Szybko wplątuje się w konflikt między czarownicami rządzącymi krainą.

Pradawny spór ożywa, kiedy młody rolnik przypadkowo otwiera bramę między światem ludzi, a przerażającym światem olbrzymów. Olbrzymy, po raz pierwszy od stuleci uwolnione na ziemi, usiłują odzyskać panowanie nad lądem, który kiedyś utraciły, a młody mężczyzna imieniem Jack (Nicholas Hoult) musi stanąć do walki i usiłować je powstrzymać. W walce o królestwo, lud i miłość odważnej księżniczki musi zmierzyć się z niepokonanymi wojownikami, choć dotychczas wierzył, że istnieją tylko w legendach… Teraz sam może stać się legendą.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

jacks 2012-12-11

Świetny poster do Panaceum i całkiem niezły do Jacka. Nie wiem tylko czemu Japończycy zawsze paćkają na swoich tyle grafiki przez co wiele one tracą. Czekam na wszystkie z tych produkcji.

Proszę czekać…