Nowe zdjęcie z Pacific Rim 1

W sieci zadebiutowało nowe zdjęcie przedstawiające Idrisa Elbę i Rinko Kikuchi z Pacific Rim, nowego filmu Guillermo Del Toro.

Akcja filmu będzie miała miejsce w przyszłości, gdzie Ziemi zagrażają potwory z kosmosu. Ludzkość musi się zjednoczyć, aby je pokonać.

W kinach film zadebiutuje 11 lipca 2013 roku.

Idris Elba i Rinko Kikuchi w Pacific RimIdris Elba i Rinko Kikuchi w Pacific Rim

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Krzysztof 2012-12-30

Ale super zdjęcie – tylko szkoda, ze gnoje zdradzili nim cala fabule, ale naprawde wspaniale zdjęcie :( poprosze wiecej takich zdjęc – ciekawi mnie moment, w ktorym ten murzyn wchodzi do bazy, moze byc ujecie jak przekracza prog i tak lekko zerka w lewa strone, prawa reka wymachujac symetrycznie do reki lewej, tak miedzy jednym mrugnieciem oczami, a drugim – z superprodukcji o wielkich robotach i potworach najbardziej lubie wlasnie zdjecia, gdzie ktos stoi i patrzy w dal, najlepiej w ciasnym pomieszczeniu. Moglby tez zerkac na jakas konsoletę. Wtedy widac po takim zdjeciu najwiekszy rozmach produkacji za 100 + milionow dolarow. A to akurat foto jeszcze doskonale oddaje kunszt efektów specjalnych i montazu, bo on tak zajebiscie pokazuje palcem na te babke – CZAD. Dziekujemy wam za takie zdjecia!

Proszę czekać…