Polski plakat Kolekcjonera

Kadr z filmu KOLEKCJONER (2012/II)

W sieci zadebiutował polski plakat filmu Kolekcjoner. Film jest kontynuacją horroru z 2009 r. – The Collector. Polska premiera zaplanowana jest na 25 stycznia 2013 r. Dystrybutorem jest Kino Świat.

Reżyserem i współautorem scenariusza jest Marcus Dunstan (scenarzysta części IV, V, VI Piły oraz Piły 3D).

Gdy za namową przyjaciół piękna Elena (Emma Fitzpatrick) przybywa na imprezę w klubie, o którego istnieniu wiedzą tylko wtajemniczeni, nie podejrzewa nawet, że beztroska zabawę zamieni się wkrótce w krwawą łaźnię, zaplanowaną przez psychopatę zwanego Kolekcjonerem. Uprowadzona przez mordercę, Elena trafi do hotelu, który przekształcono w labirynt wymyślnych tortur. Zrozpaczony ojciec dziewczyny (Christopher McDonald) zrobi wszystko, żeby wyrwać ją ze szponów sadysty, którego spryt i pomysłowość w torturach zaskoczyłyby nawet Jigsawa. Milioner użyje wszelkich możliwych sposobów, by wraz z grupą najemników przekonać Arkina (Josh Stewart) – jedynego człowieka, który jak dotąd wymknął się nieobliczalnemu Kolekcjonerowi – żeby pomógł mu schwytać i zlikwidować dewianta.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.