Paul Giamatti jako Rhino!? 3

Wygląda na to, że Paul Giamatti (Idy marcowe, Cosmopolis) prowadzi negocjacje do roli czarnego charakteru w drugiej części Niesamowitego Spider-Mana. Aktor miałby wcielić się w postać Rhino, która pierwszy raz pojawiła się w komiksie Amazing Spider-Man #41 w 1966 roku.

Rhino

Przypominamy, że byłby to drugi złoczyńca w tej kontynuacji. Wcześniej potwierdzono, że Jamie Foxx wcieli się w postać Maxa Dillona / Electro.

Dodatkowo ogłoszono, że Felicity Jones (film z jej udziałem, Breathe In, miał właśnie premierę na Sundance) także prowadzi negocjacje do roli. Postać jednak, w którą miałaby się wcielić nie została nam przybliżona.


Do swoich ról powrócą Andrew Garfield, Emma Stone, Martin Sheen (prawdopodobnie w retrospekcjach) i Sally Field. Nowościami obsadowymi będą Shailene Woodley jako Mary Jane Watson i Dane DeHaan jako przyjaciel Parkera, Harry Osborn (który według niedawnych pogłosek miałby być pierwszym Zielonym Goblinem w nowej serii).

Film do polskich kin trafi na początku maja 2013 roku. Dystrybutorem jest United International Pictures.

Reżyseruje powtórnie Marc Webb (500 dni miłości).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Asmodeusz 2013-01-30

to ciekawe jak zrobią tą postać i nakreślą jego historie, swoją drogą Nosorożec to raczej postawny gosc a Giamatti raczej nie bardzo (chyba że o czymś nie wiem)

Proszę czekać…