kino europejskie...i wszystko inne

Sąd zamyka słynny serwis 2

W dniu 30 stycznia użytkownikom słynnego serwisu z filmami i serialami online Kinomaniak.tv ukazała się tablica informacyjna:

Nie minęło wiele czasu żeby okazało się, że nakazem sądu OVH – firma hostingowa świadcząca usługi dla Kinomaniaka, zablokowała swoje serwery. Obecnie na stronie można zobaczyć już inną informację:

Kinomaniak.tv w Polsce miał potężną ilość użytkowników, za dostęp do części serwisu trzeba było zapłacić.
W bazie znajdowała się spora ilość seriali i filmów, które można było zobaczyć z lektorem lub napisami. Materiały na stronie raczej na pewno nie pochodziły od dystrybutorów.
Nie wiadomo czy i kiedy uda się przywrócić działalność serwisu. Bardzo prawdopodobne jest, że Kinomaniak.tv podzieli los swojego wielkiego brata zza oceanu Megavideo.com, zamkniętego przez FBI prawie dokładnie rok temu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Asmodeusz 2013-02-04

no i się zaczeło, jak zamkneli jedną pewnie zamkna i inne, nie to, że seriale oglądam ale czasem warto zobaczyć coś czego niem a w polskiej telewizji

Mr_Kox 2013-01-31

W _ _ _ dobrze że to dziadostwo zamkneli.

jacks 2013-01-31

Filmy to może nie, ale seriale są w dobrej jakości wrzucane i była ich spora baza. No i tego będzie brakowało chyba wszystkim odwiedzającym.

ferhin2 2013-01-31

ja nie :)
byłem w życiu chyba 2-3 razy na tej stronie i zawsze się zastanawiałem – jak ludzie mogą oglądać filmy w takiej jakości o.O

jacks 2013-01-31

I tego się obawiałem :)

Proszę czekać…