Po prostu kocham kino :)

Seriale TVNu wracające na antenę 3

Do ramówki TVNu powraca kilka już dobrze widzom znanych seriali. Już pod koniec lutego na antenę powracają: Przepis na życie, Lekarze oraz Prawo Agaty. Wszystkie odcinki będą również dostępne bezpłatnie on-line na stronie TVN player.

Czy czekaliście na powrót tych seriali?

Przepis na życie (sezon 4)

Start sezonu: 24 lutego o godz. 21.00

W rolach głównych: Magdalena Kumorek, Piotr Adamczyk, Edyta Olszówka, Maja Ostaszewska.

W czwartym sezonie kolejne niespodzianki. Miłosne perypetie Anki i Jerzego w dalszym ciągu będą przyspieszać bicie serca widzów. Sezon zapowiada się niezwykle ciekawie u uwielbianej komediowej pary, czyli Beatki i Andrzeja, których miłosna karuzela będzie wirować jeszcze szybciej niż dotąd. Widzowie serialu dowiedzą się także, czy Irena, spotka wreszcie prawdziwą miłość. Będą także obserwować emocjonalne rozterki Mani, a wreszcie będą mogli przekonać się czy spełni się marzenie Anki o własnej restauracji.

Lekarze (sezon 2)

Start sezonu: 25 lutego o godz. 21.30

W rolach głównych: Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Danuta Stenka, Jacek Koman.

Pierwszy odcinek nowego sezonu popularnego serialu medycznego przynosi kolejny zastrzyk zaskoczenia, emocji i wzruszeń. Widzowie dowiedzą się, któremu z młodych chirurgów ze szpitala Copernicus zostanie przydzielone miejsce na stażu z transplantologii. Czy będzie to Alicja, Daniel czy Maks? Krzysztof będzie zainteresowany pracą w toruńskim szpitalu – czy powodem takiego wyboru zawodowego jest zazdrość o byłą narzeczoną? Leon opowie Alicji o związku z jej matką oraz przekaże swej córce cenne rady dotyczące miłości. Czy Alicja zechce z nich skorzystać? Jeśli tak, to będzie miała taką możliwość, gdyż Maks zaproponuje jej wyjątkową, odlotową randkę…

Prawo Agaty (sezon 3)

Start sezonu: 26 lutego o godz. 21.30

W rolach głównych: Agnieszka Dygant, Daria Widawska, Leszek Lichota, Tomasz Karolak.

Agata prowadzi sprawę Danuty Ł., znanej prezenterki telewizyjnej oskarżonej przez opiekunkę o znęcanie się nad dzieckiem. Młody ambitny prokurator Hynek stara się za wszelką cenę udowodnić winę oskarżonej. Powoli wychodzą na jaw prawdziwe relacje pomiędzy oskarżoną a jej mężem. W toku sprawy wychodzą na jaw szokujące fakty. Prokurator zachowuje się tak, jak gdyby wina została już udowodniona. Tymczasem Agata podupada na zdrowiu i w przeddzień decydującej rozprawy ląduje w szpitalu. Zastępuje ją Dębski, który zjawia się na sali rozpraw prawie nic nie wiedząc o sprawie. Okońska odwiedza Marczaka więzieniu. Mężczyzna nie chce rozmawiać, ale prosi o przekazanie Agacie pozdrowień.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Adam 2013-02-08

Oglądam z dziewczyną wszystkie 3:)

drfalck 2013-02-08

wszystkie 3 mogą sobie darować

Proszę czekać…