Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Zdjęcia z Nimfomanki [18+] 2

TrustNordisk w ostatnich dniach opublikowało dwa zdjęcia z nowego filmu Larsa von Triera, Nimfomanka. Jest to poetycka opowieść o tytułowej nimfomance, Joe (w tej roli Charlotte Gainsbourg), która opowiada historię swojego życia Seligmanowi (Stellan Skarsgård) – przypadkowemu mężczyźnie, który znalazł ją pobitą w miejskiej alejce.

Współzałożyciel Zentropy (producent filmu), Peter Aalbæk Jensen, zdradził najnowsze informacje o produkcji:

Ten film będzie najprawdopodobniej dziełem życia Larsa von Triera. Zawiera ogromny potencjał pod względem humoru, rozmachu i jakości wizualnej; pokazuje to, co w Larsie von Trier najlepsze.

Dodał również, że obecnie zmontowano jedną czwartą ogromnego materiału, który powstał z 268 stron scenariusza i trwającego 11 tygodni planu zdjęciowego. Do postprodukcji trafiło ponad 100 godzin materiału filmowego. W związku z tym, nie wiadomo czy z dylogii Nimfomanka nie przekształci się w trylogię.

Przedsprzedaż praw do filmu również zyskała sporo zainteresowanych jej nabyciem. W większości krajów europejskich Nimfomanka znalazła już dystrybutora. Dla nas najważniejsza jest informacja, że w polskich kinach film pokaże Gutek Film. Premiera jeszcze w tym roku w dwóch wersjach – ocenzurowanej (do multipleksów) i nieocenzurowanej (dla odważniejszego widza).

GALERIA

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…