Peter Dinklage w nowych X-Menach

Peter Dinklage w serialu GRA O TRON

Reżyser filmu X-Men: Days of Future Past, Bryan Singer, ogłosił na Twitterze, że
Peter Dinklage (Gra o tron) dołączył do obsady filmu.

Nie wiadomo na razie w jaką postać się wcieli, jednak spekuluje się, że może być to Puck (obrazek niżej).

Polska premiera filmu przewidziana jest na 18 lipca 2014 r. Dystrybucją zajmie się Imperial – CinePix.

Ostatnio także Singer zdradził, że uważa film za największy w swojej karierze. Poza tym ogłoszono, że pojawi się w filmie postać Richarda Nixona.

Scenariuszem do filmu zajęli się Simon Kinberg i Matthew Vaughn. Ten drugi na swoim koncie ma reżyserię poprzedniej części X-Men: Pierwsza klasa. Z obsady tego filmu powrócą: James McAvoy, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Michael Fassbender oraz Hugh Jackman (tym razem w nieco większej roli). W filmie pojawią się także Ian McKellen, Patrick Stewart, Ellen Page, Anna Paquin czy Shawn Ashmore.

Film ma rozgrywać się na dwóch płaszczyznach czasu. Jedna z osi czasu ma dziać się 11 lat po wydarzeniach przedstawionych w Pierwszej klasie.

PuckPuck


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.