Nowa maska Spider-Mana 2

A właściwie część maski. Marc Webb, powtórnie zasiadający jak reżyser w kontynuacji przygód Niesamowitego Spider-Mana poprzez Twittera podzielił się zdjęciem nowych oczu tego superbohatera.

Przypominamy, że Webb pod koniec zeszłego roku oznajmił, że strój Spider-Mana ulegnie zmianom. Zmiany będą dotyczyć między innymi powiększenia oczu oraz modyfikację wyrzutni z siecią.

Zdjęcie uchwycono z tego krótkiego filmiku:

Dla porównania prezentujemy również jak na tle dawnej maski będzie prezentowała się nowa:

Do swoich ról powrócą Andrew Garfield, Emma Stone, Martin Sheen (prawdopodobnie w retrospekcjach) i Sally Field. Nowościami obsadowymi będą Shailene Woodley jako Mary Jane Watson i Dane DeHaan jako przyjaciel Parkera, Harry Osborn (który według niedawnych pogłosek miałby być pierwszym Zielonym Goblinem w nowej serii).

Film do polskich kin trafi na początku maja 2014 roku. Dystrybutorem jest United International Pictures.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Asmodeusz 2013-02-18

a kostium będzie pluszowy i dopełni całośći

dragoon1984 2013-02-15

Faktycznie poprzedni Spidey ze zmruzonymi szelmowsko i zawadiacko oczkami wyglada teraz, jakby mu ktos nadepnal na jaja xD Jak sie tak szybko przerzuci wzrok z lewej na prawą strone heheh " _ AUA o co kaman O_O"

Quagmire 2013-02-15

Nowy kształt oczu to nadal nie to. Poprawili ich wielkość co było moim największym zarzutem ale nowy projekt ma zaokrąglone krawędzie co pozbawia go pewnej zadziorności. Zarówno maska jak i cały kostium mają ulec zmianie więc wstrzymam się jeszcze z ostateczną opinią.

jacks 2013-02-15

Nowe zdecydowanie lepsze.

Proszę czekać…