Nowa maska Spider-Mana

A właściwie część maski. Marc Webb, powtórnie zasiadający jak reżyser w kontynuacji przygód Niesamowitego Spider-Mana poprzez Twittera podzielił się zdjęciem nowych oczu tego superbohatera.

Przypominamy, że Webb pod koniec zeszłego roku oznajmił, że strój Spider-Mana ulegnie zmianom. Zmiany będą dotyczyć między innymi powiększenia oczu oraz modyfikację wyrzutni z siecią.

Zdjęcie uchwycono z tego krótkiego filmiku:

Dla porównania prezentujemy również jak na tle dawnej maski będzie prezentowała się nowa:

Do swoich ról powrócą Andrew Garfield, Emma Stone, Martin Sheen (prawdopodobnie w retrospekcjach) i Sally Field. Nowościami obsadowymi będą Shailene Woodley jako Mary Jane Watson i Dane DeHaan jako przyjaciel Parkera, Harry Osborn (który według niedawnych pogłosek miałby być pierwszym Zielonym Goblinem w nowej serii).

Film do polskich kin trafi na początku maja 2014 roku. Dystrybutorem jest United International Pictures.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.