Harrison Ford jako Han Solo w Star Wars VII? 3

W listopadzie 2012 roku aktor Harrison Ford wyraził zainteresowanie powrotem do roli Hana Solo w Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że postać ta najprawdopodobniej pojawi się w długo wyczekiwanym sequelu.

Harrison Ford jako Han Solo w filmie Gwiezdne wojny: Część VI - Powrót Jedi (1983)

Poza tą wiadomością wiemy, że akcja filmu ma dziać się 35 lat po wydarzeniach ukazanych w Powrocie Jedi. Dlatego spekuluje się, że Han Solo może pojawić się w retrospekcjach (co byłoby nowością w tej sadze).

Nie wiadomo na razie czy postacie grane przez Marka Hamilla i Carrie Fisher pojawią się w ostatecznej wersji scenariusza.

Scenariusz napisał Michael Arndt, laureat Oscara za Małą Miss. Reżyserią zajmie się J.J. Abrams.

Film ma pojawić się w kinach w bliżej nieokreślonej dacie w 2015 r.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Quagmire 2013-02-16

Jak na razie zapowiadali, że scenariusz jest całkowicie nową historią ale po sprawie z Abramsem należy podchodzić z dystansem do wszelkich zapewnień.

Olek_Sz 2013-02-16

Jeśli wzięlibyśmy pod uwagę, że scenariusz powstał na podstawie którejś z książek. To na 35 lat po "powrocie jedi" wypada, że nowa trylogia będzie dotyczyć albo trylogii "Mrocznego Gniazda" lub co moim zdaniem bardziej prawdopodobne "Dziedzictwa Mocy" czyli przygód dzieci głównych bohaterów.

Quagmire 2013-02-15

"Poza tą wiadomością wiemy, że akcja filmu ma dziać się 35 lat po wydarzeniach ukazanych w Powrocie Jedi. Dlatego spekuluje się, że Han Solo może pojawić się w retrospekcjach (co byłoby nowością w tej sadze)."

Nie do końca rozumiem, różnica między "Powrotem Jedi" a przewidywanym na 2015 rok Epizodem 7 wyniesie 32 lata, tak więc co stoi na przeszkodzie udziału Forda w fabule?

Proszę czekać…