Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Guy Pearce na plakacie Iron Mana 3 3

Jakiś czas temu przedstawialiśmy plakat ze spadającym z nieba Tonym Starkiem, a dzisiaj w sieci zadebiutował kolejny plakat ukazujący Guy`a Pearce`a w roli Aldricha Killiana.

Niezastąpiony Robert Downey Jr. powraca w roli miliardera i genialnego wynalazcy Tony’ego Starka w trzeciej części historii ze świata Marvela – Iron Man 3.

Świat Tony’ego Starka legł w gruzach w skutek podstępnych działań jednego z jego najpotężniejszych wrogów. W poszukiwaniu zemsty Stark wyrusza w podróż, która wystawi na próbę siłę jego charakteru i ducha walki. Przyparty do muru, znów może polegać wyłącznie na swojej pomysłowości i instynkcie. Wkrótce odkrywa odpowiedź na od dawna nurtujące go pytanie: czy to zbroja czyni superbohatera?

W trzeciej części Iron Mana przeciwnikami Starka będą Aldrich Killian (Guy Pearce) i Mandarin (Ben Kingsley). W obsadzie są także: Gwyneth Paltrow, Rebecca Hall, Cobie Smulders, James Badge Dale i Jon Favreau.

Trzecią część Iron Mana reżyseruje Shane Black, który jest także współautorem scenariusza do filmu.

Do polskich kin film trafi 10 maja 2013 r.

Iron Man 3Iron Man 3

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Quagmire 2013-02-19

Pozwolę sobie zacytować Filmweb i ich newsa z 2008 roku:
"Tym razem rozgłos próbuje zdobyć Guy Pearce – niegdyś obiecujący młodzieniec, a dziś przybladły gwiazdor grający role w mało znaczących tytułach."

Dzisiaj Guy Pearce patrzy się na nich z własnego plakatu w kampanii reklamowej filmu za 250 mln$.

Marek Jacek 2013-02-18

W sumie do końca nie wiadomo, ale na epizod raczej bym nie liczył skoro jest jednym z wrogów Iron Mana. Plakat może też być po prostu akcją marketingową żeby kolejnym znanym nazwiskiem przyciągnąć widzów.

Redox 2013-02-18

Czyli jednak jest to ważniejsza postać w filmie, a nie jak głosiły plotki jedynie epizod aktora.

Proszę czekać…