Mandarin na plakacie Iron Mana 3

Oficjalne logo filmu Iron Man 3 (2013)

Kolejna postać Iron Man 3 ma swój plakat! Jak informowaliśmy na fanpage’u na Facebooku tym razem dostał go Mandarin (Ben Kingsley), czarny charakter filmu, z którym zmierzy się Tony Stark (Robert Downey Jr.). Wcześniej mogliście na łamach fdb zobaczyć plakaty z Pearce’em i Donem Cheadle oraz Starkiem spadającym z nieba.

Świat Tony’ego Starka legł w gruzach w skutek podstępnych działań jednego z jego najpotężniejszych wrogów. W poszukiwaniu zemsty Stark wyrusza w podróż, która wystawi na próbę siłę jego charakteru i ducha walki. Przyparty do muru, znów może polegać wyłącznie na swojej pomysłowości i instynkcie. Wkrótce odkrywa odpowiedź na od dawna nurtujące go pytanie: czy to zbroja czyni superbohatera?

W obsadzie są także: Gwyneth Paltrow, Rebecca Hall, Cobie Smulders, James Badge Dale, Guy Pearce i Jon Favreau.

Trzecią część Iron Mana reżyseruje Shane Black, który jest także współautorem scenariusza do filmu.

Do polskich kin film trafi 10 maja 2013 r. dzięki Disneyowi.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.