Postać Dinklage'a bez efektów CGI 3

Jakiś czas temu informowaliśmy o angażu Petera Dinklage’a do filmu X-Men: Days of Future Past. Pisaliśmy w newsie, że aktor może wcielić się w rolę Pucka. Dzisiaj potwierdzono, że nie wcieli się w tą pisać.

Peter Dinklage w serialu GRA O TRON

Co więcej, postać grana przez aktora Gry o tron będzie "wykreowana" bez użycia efektów CGI. Reżyser projektu, Bryan Singer napisał, że uważa Dinklage za fenomenalnego aktora, jest pod wrażeniem jego pracy na planie wcześniej wspomnianego serialu i jest niezwykle zadowolony z przebiegu castingu do filmu.


Polska premiera filmu przewidziana jest na 18 lipca 2014 r. Dystrybucją zajmie się Imperial – CinePix.

Scenariuszem do filmu zajęli się Simon Kinberg i Matthew Vaughn. Ten drugi na swoim koncie ma reżyserię poprzedniej części X-Men: Pierwsza klasa. Z obsady tego filmu powrócą: James McAvoy, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Michael Fassbender oraz Hugh Jackman (tym razem w nieco większej roli). W filmie pojawią się także Ian McKellen, Patrick Stewart, Ellen Page, Anna Paquin czy Shawn Ashmore.

Film ma rozgrywać się na dwóch płaszczyznach czasu. Jedna z osi czasu ma dziać się 11 lat po wydarzeniach przedstawionych w Pierwszej klasie.

Źrodło: http://collider.com/peter-dinklage-x-men-days-future-past-role/

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Sebastian Kn©l 2013-02-22

no to usuwam komentarz, żeby nie było dowodów :)

Redox 2013-02-22

Machnąłem się, oczywiście chodzi o niewykorzystanie tych efektów :)

Poprawione.

Proszę czekać…