Na planie Wolverine'a

Hugh Jackman jako Wolverine

Choć ekipa nadchodzącego filmu The Wolverine skończyła pracę na planie (obecnie trwa postprodukcja), to reżyser filmu James Mangold (Spacer po linie, Wybuchowa para) podzielił się za pomocą Twittera, kolejnym zdjęciem z planu. Możemy na nim zobaczyć odtwórcę tytułowej roli, Hugh Jackmana.

W obsadzie są także: Brian Tee, Will Yun Lee, Hiroyuki Sanada i Rila Fukushima.

W Polsce film zadebiutuje na ekranach 26 lipca tego roku. Dystrybutorem obrazu jest Imperial – CinePix.

Hugh Jackman ponownie wciela się w rolę tajemniczego, obdarzonego niezwykłą mocą Wolverine’a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia. Logan wyjeżdża do Japonii, gdzie zakochuje się w kobiecie, która jest już zaręczona z innym mężczyzną. Kiedy jej ojciec, wpływowy gangster, odkrywa, że Wolverine nie zamierza się wycofać, wzywa Silver Samuraia żeby pozbył się Logana.

Wciąż czekamy na zwiastun, który pierwotnie miał zadebiutował 2 dni przed premierą Szklanej pułapki 5 (12.02), jednak premiera zapowiedzi opóźniła się.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.