Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Chris Cooper będzie Normanem Osbornem! 2

Co raz więcej dzieje się w obsadzie filmu Niesamowity Spider-Man 2. Nie dość, że wśród wrogów, z którymi zmierzy się Człowiek Pająk mają znaleźć się Electro oraz Rhino, a możliwe, że również Black Cat, to na dodatek do filmu zaangażowano właśnie Chrisa Coopera mającego wcielić się w Normana Osborna vel. Zielonego goblina!

Chris Cooper

We wcześniejszej trylogii w rolę Osborna wcielił się Willem Dafoe, który zyskał sobie tym rzesze fanów. Myślicie, że Cooper wypadnie równie charyzmatycznie?

Do swoich ról powrócą Andrew Garfield, Emma Stone, Martin Sheen (prawdopodobnie w retrospekcjach) i Sally Field. Nowościami obsadowymi będą Shailene Woodley jako Mary Jane Watson i Dane DeHaan jako przyjaciel Parkera, Harry Osborn.

Film do polskich kin trafi na początku maja 2014 roku. Dystrybutorem jest United International Pictures.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Redox

Jeśli rola Coopera będzie chociaż w połowie tak dobra jak jego pułkownik Fitts z American Beauty to będzie świetnie. Na pewno dobry wybór.

jacks

Też myślę, że wybór bardzo dobry. Co do Parkera to muszę się z Tobą nie zgodzić, gdyż mimo podobnych obiekcji z początku, po seansie stwierdziłem, że Garfield wykreował typowego nastolatka zgodnego z komiksowym bohaterem (mam tu raczej na myśli pierwsze wersje zeszytów). Ogólnie gdyby nie luki scenariuszowe i niektóre głupawe sceny film byłby niezły. Liczę, że twórcy bardziej się postarają w sequelu.

Quagmire

Ciekawy wybór, jednak interpretacja postaci Parkera przez scenarzystów skutecznie zniechęca mnie do ponownego odwiedzenia kina.

Proszę czekać…