Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Kochanki już 5 marca w Polsce 1

Kochanki to oparty na popularnej w Wielkiej Brytanii serii Mistresses serial opowiadający o życiu czterech, seksownych przyjaciółek, z których każda znajduje się na życiowym rozdrożu. Serial będzie miał swoją światową premierę w Polsce już 5 marca (wtorek) na stacji Fox Life, bo amerykańska stacja ABC, która zamówiła serial, pokaże go w USA dopiero 27 maja.

Foto: Fox Life

Ta dosyć kuriozalna sytuacja to żadna nowość. Inna produkcja tej stacji, Anatomia prawdy, również była pokazywana w kilku europejskich krajach (w tym także na polskim Fox Life) przed amerykańską premierą. Czyżby chcieć znaczy móc?

SPOT

Poniżej oficjalne streszczenie fabuły:

Savannah (Alyssa Milano) jest kobietą sukcesu, wkraczającą w kolejny etap zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Savi próbuje zostać partnerem w firmie prawniczej, w której pracuje, jednocześnie starając się o powiększenie swojej dwuosobowej rodziny. Gdy problem płodności staje się centralnym punktem jej życia małżeńskiego, Savannah zaczyna mieć niebezpiecznie bliskie relacje z filtrującym z nią od dawna kolegą z pracy – Dominikiem (Jason George). Wolny duch i zarazem kapryśna, młodsza siostra Savi, nie mogłaby być jej większym przeciwieństwem. Ciesząca się życiem, imprezująca i wiecznie randkująca singielka Josslyn (Jes Macallan) dobrze wie, że zawsze może polegać na starszej siostrze.

Ich wspólna przyjaciółka, niedawno owdowiała April (Rochelle Aytes), samotnie wychowuje dziesięcioletnią córkę. Aby odbudować swoje życie i ruszyć dalej, otwiera sklep z dekoracjami do domu. Gdy po odejściu męża otrzymuje ogromne odszkodowanie z polisy ubezpieczeniowej, zaczynają nękać ją tajemnicze, głuche telefony. Kobieta zwierza się przyjaciółkom, ponieważ przekonana jest, że jej ukochany wciąż żyje.

Karen (Yunjin Kim) jest prowadzącą własny gabinet, wziętą terapeutką. Kobieta wplątuje się w skomplikowaną relację z zamożnym, żonatym oraz śmiertelnie chorym pacjentem, któremu przepisuje morfinę. Po śmierci mężczyzny, jego zrozpaczony syn Sam (Erik Stocklin) nieświadomy roli Karen w życiu ojca, zwierza się jej ze swoich problemów. Opłakująca stratę wdowa – Elizabeth Grey (Penelope Ann Miller) nie ma pojęcia, że jej mąż miał romans z inną kobietą.

Cztery przyjaciółki wspierają się wzajemnie, próbując wspólnie stawić czoła pełnym tajemnic, podniecenia i zdrady burzliwym historiom, które zawładnęły ich życiem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

con_desiros

Spot nie zachęca !

Proszę czekać…