widoczny tu i tam. hasam.

Telekamery rozdane. Sukces TVN 0

Zakończyła się gala Telekamer. Była to już 10 edycja. Nagrody przyznawane przez czytelników Tele Tygodnia zostały wręczone w Teatrze Polskim w Warszawie.

W skrócie można o tym powiedzieć – sukces TVNu. Produkcje i ludzie produkcji tej stacji zdominowali większość nagród. Twarze te same co się przez lata przewijają były na gali, trochę skład laureatów się zmienił. Wyglądało to tak:

Informacje: Kamil Durczok

Publicystyka: Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski

Rozrywka: Szymon Majewski

Serial obyczajowy: Magda M.

Serial kryminalny: Kryminalni

Serial komediowy : Niania

Kabaret: Ani mru mru

Muzyka : Piotr Rubik

Aktorka: Joanna Brodzik

Aktor: Paweł Małaszyński

Złota Telekamera: M jak Miłość, Ewa Drzyzga

Całokształt twórczości: Andie MacDowell, Witold Pyrkosz.

Taki o to zestaw wybrało ponad 300 tysięcy czytelników Tele Tygodnia. Galę poprowadzili: Grażyna Torbicka i Cezary Pazura.

Logo TeleKamerLogo TeleKamer

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Anita_Nowakowska

Doskonale pokazują co w Polsce się ogląda…
Tomasz Sekielski i Andrzej Morozowski – przez ponad pół roku prowadzili bardzo dobry program, po taśmach prawdy bardzo stracili i jeszcze nie mogą dojść do siebie, nie zdziwię się jak zostaną zdjęci z anteny.

Rozrywka – Z kim ma Majewski konkurować? Jaka to melodia czy Kubą Wojewódzkim, któremu przejście do TVN nie służy? Na Majewskiego wciąż patrzysz i mówisz "ale wariat" z uśmiechem na ustach. Ma oryginalny program, który bawi.

Seriale…
Przyznam, że z laureatów oglądałam Magdę M. Ta seria była męczarnią. Podobno mimo wszystko będzie także następna, którą na pewno nie będę oglądała. Serial z początku zapowiadał się całkiem nieźle, szkoda że ważniejsze były pieniądze i wydłużanie na siłę.

Złota kamera i całokształt twórczości są dawane na siłę. Złotą kemerę chyba dano aby nagrodzić inny program niż TVN, zaś całokształt twórczości… Obu laureatów lubie tylko, że Andie MacDowell jeszcze 50 nie skończyła, a już Tele Tydzień uznał, że więcej nie zabojuje – powinna się obrazić ;)

kill

Co roku dokładnie te same osoby prowadzą i dostają nagrody. Wielkie polskie Show, z wypacykowanymi pseudogwiazdami i sciągniętą za kase, wygasłą gwiazdą z Ameryki. Żenua.

Proszę czekać…