IMAX-owy plakat Iron Mana 3 1

Niezastąpiony Robert Downey Jr. powraca w roli miliardera i genialnego wynalazcy Tony’ego Starka w trzeciej części historii ze świata Marvela – Iron Man 3.

Robert Downey Jr. na bannerze filmu IRON MAN 3 (2013)

Świat Tony’ego Starka legł w gruzach w skutek podstępnych działań jednego z jego najpotężniejszych wrogów. W poszukiwaniu zemsty Stark wyrusza w podróż, która wystawi na próbę siłę jego charakteru i ducha walki. Przyparty do muru, znów może polegać wyłącznie na swojej pomysłowości i instynkcie. Wkrótce odkrywa odpowiedź na od dawna nurtujące go pytanie: czy to zbroja czyni superbohatera?

W trzeciej części Iron Mana przeciwnikami Starka będą Aldrich Killian (Guy Pearce) i Mandarin (Ben Kingsley). W obsadzie są także: Gwyneth Paltrow, Rebecca Hall, Cobie Smulders, James Badge Dale, Don Cheadle i Jon Favreau.

Film reżyseruje Shane Black, który jest także współautorem scenariusza do filmu.

Do polskich kin film trafi 10 maja 2013 r.

IMAX-owy plakat Iron Mana 3IMAX-owy plakat Iron Mana 3

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Quagmire 2013-03-20

Podobno pizza powstała dlatego, że Włosi z biedniejszych dzielnic nakładali resztki innych potraw na kawałek ciasta. Widzę tutaj pewną analogię.

Redox 2013-03-19

Masakra, amatorka, tandeta. Chyba najsłabszy plakat tego filmu i w ogóle produkcji Marvela. Ten doklejony Mandarin to jakaś kpina.

A pomyśleć, że promocja zaczynała się od takich dobrych grafik – #1, #2.

Proszę czekać…