Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Jest plakat Elizjum! 4

Dopiero co pisaliśmy o nowych zdjęciach z filmu Elizjum, a już pojawił się pierwszy, teaserowy, plakat.

Kadr z filmu Elizjum (2013)

Reżyserem i autorem scenariusza projektu jest Neill Blomkamp (Dystrykt 9).

Premiera w Polsce (dystrybutor United International Pictures) odbędzie się 16 sierpnia br.

Akcja filmu ma się rozgrywać 150 lat w przyszłości i być pełna socjo-politycznych idei (podobnie jak np. Dystrykt 9, choć zapowiedziano, że oba filmy nie są "spokrewnione").

W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.

W filmie grają: Matt Damon, Jodie Foster, William Fichtner, Michael Shanks, Sharlto Copley i Diego Luna.

PLAKAT:

Plakat filmu ElizjumPlakat filmu Elizjum

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Marek Jacek 2013-04-09

Fakt, choć nie da się ukryć, że chyba dlatego, że jest to teaser. Te zwykle są ciekawsze od finalnego produktu. Podejrzewam, że magicy od Photoshopa zaskoczą nas czymś niezbyt ciekawym jak będzie już oficjalny plakat.

Quagmire 2013-04-09

Fajny plakat, szczególnie na tle ostatnich potworków które wyrzuca z siebie marketing w Fabryce Snów (Iron Man 3, Wielki Gatsby, Wolverine…). Zwraca uwagę, zaciekawia i zostaje w pamięci (a może po prostu mam słabość do egzoszkieletów i motywu człowiek a maszyna hehe).

Proszę czekać…