Zmiany na fdb.pl!

Nowe logo fdb.pl

Jeśli obserwowaliście nasze posty z fanpage’u na Facebooku, to pewnie wiecie, że zapowiadaliśmy już od jakiegoś czasu zmiany na naszej stronie. Dzisiaj jest nam niezmiernie miło poinformować, że prace dobiegły końca i możemy przedstawić Wam fdb.pl w nowej odsłonie.

Oprócz estetycznych zmian graficznych, znalazło się miejsce na nowe funkcjonalności.

Na stronie głównej bowiem pojawiły się nowe działy takie jak: Dziś w TV, Ciekawostki czy Urodziny.

Od teraz możesz sprawdzić jaki aktor obchodzi urodziny w dany dzień!Od teraz możesz sprawdzić jaki aktor obchodzi urodziny w dany dzień!

Rozbudowane zostały za to działy Aktowności użytkowników, premier kinowych (teraz możecie sprawdzić daty premier za pomocą kalendarza na stronie) i zwiastuny filmowe (dodaliśmy opcję wyróżniania nowych i wartych uwagi zapowiedzi).

Wchodząc w dział Dziś w TV dowiesz się o ciekawych filmach emitowanych w telewizjiWchodząc w dział Dziś w TV dowiesz się o ciekawych filmach emitowanych w telewizji

Zmianie uległ także pasek nawigacyjny i wygląd aktywności na profilu użytkownika. Wierzymy, że zmiany przypadną wam do gustu i pomogą w łatwiej przemieszczać się po witrynie.

Od teraz na stronie przeczytasz ciekawostki ze świata filmu.Od teraz na stronie przeczytasz ciekawostki ze świata filmu.

W nowej odsłonie fdb będziesz na bieżąco z multimediami, bowiem wchodząc w zakładkę Galerie filmowe znajdziesz nowo dodane zdjęcia do filmów, odcinków czy seriali wraz z podaną ich liczbą. Łatwiejszy staje się dostęp do zwiastunów, poprzez wybór opcji ich klasyfikacji (zwiastuny premier, zwiastuny zapowiedzi, wyróżnione zwiastuny, ostatnio dodane zwiastuny).

Zmiany objęły także wyszukiwarkę na stronie, która jest bardziej intuicyjna i pozwala szybciej znaleźć wam tytuł filmu czy serialu.

Galerie filmoweGalerie filmowe ZwiastunyZwiastuny

Zapraszamy do testowania nowych funkcjonalności i opiniowania zmian.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.