Zmiany na fdb.pl! 11

Jeśli obserwowaliście nasze posty z fanpage’u na Facebooku, to pewnie wiecie, że zapowiadaliśmy już od jakiegoś czasu zmiany na naszej stronie. Dzisiaj jest nam niezmiernie miło poinformować, że prace dobiegły końca i możemy przedstawić Wam fdb.pl w nowej odsłonie.

Nowe logo fdb.pl

Oprócz estetycznych zmian graficznych, znalazło się miejsce na nowe funkcjonalności.

Na stronie głównej bowiem pojawiły się nowe działy takie jak: Dziś w TV, Ciekawostki czy Urodziny.

Od teraz możesz sprawdzić jaki aktor obchodzi urodziny w dany dzień!Od teraz możesz sprawdzić jaki aktor obchodzi urodziny w dany dzień!

Rozbudowane zostały za to działy Aktowności użytkowników, premier kinowych (teraz możecie sprawdzić daty premier za pomocą kalendarza na stronie) i zwiastuny filmowe (dodaliśmy opcję wyróżniania nowych i wartych uwagi zapowiedzi).

Wchodząc w dział Dziś w TV dowiesz się o ciekawych filmach emitowanych w telewizjiWchodząc w dział Dziś w TV dowiesz się o ciekawych filmach emitowanych w telewizji

Zmianie uległ także pasek nawigacyjny i wygląd aktywności na profilu użytkownika. Wierzymy, że zmiany przypadną wam do gustu i pomogą w łatwiej przemieszczać się po witrynie.

Od teraz na stronie przeczytasz ciekawostki ze świata filmu.Od teraz na stronie przeczytasz ciekawostki ze świata filmu.

W nowej odsłonie fdb będziesz na bieżąco z multimediami, bowiem wchodząc w zakładkę Galerie filmowe znajdziesz nowo dodane zdjęcia do filmów, odcinków czy seriali wraz z podaną ich liczbą. Łatwiejszy staje się dostęp do zwiastunów, poprzez wybór opcji ich klasyfikacji (zwiastuny premier, zwiastuny zapowiedzi, wyróżnione zwiastuny, ostatnio dodane zwiastuny).

Zmiany objęły także wyszukiwarkę na stronie, która jest bardziej intuicyjna i pozwala szybciej znaleźć wam tytuł filmu czy serialu.

Galerie filmoweGalerie filmowe ZwiastunyZwiastuny

Zapraszamy do testowania nowych funkcjonalności i opiniowania zmian.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 24

Avatar square 200x200
Grzegorz Derebecki 2013-04-19

@Lamper poprawione

Piotr Biernacki 2013-04-17

Zgłoszone do Grześka, naprawi to ;)

Tomasz Rutkowski 2013-04-17

U mnie coś się chrzani, przeglądarka Google Chrome i poważny problem widoczny na screenie.
Wchodzę sobie w listę odcinków Świat wg Kiepskich a tutaj odcinki z Gry o Tron
http://zapodaj.net/2c59cfbe8ed13.png.html

Quagmire 2013-04-17

Teraz gdy już trochę rozejrzałem się po nowej stronie, mam jedną uwagę- nie wiem czy dobrym pomysłem jest wrzucenie newsów i aktywności na forach do "jednego kotła" z boku strony. Rozumiem, że ma to tworzyć wrażenie dynamizmu strony, ale sprawia, że te treści wzajemnie się przykrywają. Zostawiłbym tam jedynie aktywność na forach.

Sebastian Kn©l 2013-04-16

od dawna postulowałem o ich powiększenie.

Proszę czekać…