iSteve do obejrzenia już online! 1

iSteve to pierwszy pełnometrażowy film wytwórni Funny or Die, znanej z internetowych humorystycznych filmików.

Justin Long jako Steve Jobs w filmie iSteve (2013)

Dzisiaj wytwórnia udostępniła link do obejrzenia filmu całkowicie za darmo na łamach ich witryny. W dalszej części newsa znajdziesz link.

iSteve to spojrzenie na życie Steve'a Jobsa z bardziej komediowej strony. W rolę współzałożyciela firmy Apple wcielił się Justin Long, który niegdyś występował w serii apple’owskich reklamówek. Przykład jednej z takich reklam przedstawiamy poniżej.

Steve'a Wozniaka zagrał z kolei Jorge Garcia, znany głównie z serialu Lost – Zagubieni. W obsadzie filmu jest taże James Urbaniak, któremu przypadła rola Billa Gatesa i Michaela Watkins.

Film został nakręcony w ciągu zaledwie pięciu dni.

Reżyserem i autorem scenariusza projektu jest stały twórca filmików dla Funny or Die – Ryan Perez. Perez wyreżyserował wcześniej także fałszywą reklamówkę iPada trzeciej generacji.

Jeśli zastanawiacie się czy sięgnąć po film, może zwiastun ułatwi wam zadanie. Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź filmu:

Przypominamy również plakaty promujące produkcję:

Obejrzyj iSteve’a na FunnyOrDie.com!

W amerykańskich kinach w tym roku pojawi się inna biografia Jobsa z udziałem Ashtona KutcherajOBS. Do polskich kin film miał trafić w maju tego roku, jednak wycofano się z jego dystrybucji. Jeszcze jedna biografia powstaje dla wytwórni Sony. Za scenariusz tego filmu odpowiada Aaron Sorkin (The Social Network, Newsroom).

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…