iSteve do obejrzenia już online!

Justin Long jako Steve Jobs w filmie iSteve (2013)

iSteve to pierwszy pełnometrażowy film wytwórni Funny or Die, znanej z internetowych humorystycznych filmików.

Dzisiaj wytwórnia udostępniła link do obejrzenia filmu całkowicie za darmo na łamach ich witryny. W dalszej części newsa znajdziesz link.

iSteve to spojrzenie na życie Steve'a Jobsa z bardziej komediowej strony. W rolę współzałożyciela firmy Apple wcielił się Justin Long, który niegdyś występował w serii apple’owskich reklamówek. Przykład jednej z takich reklam przedstawiamy poniżej.

Steve'a Wozniaka zagrał z kolei Jorge Garcia, znany głównie z serialu Lost – Zagubieni. W obsadzie filmu jest taże James Urbaniak, któremu przypadła rola Billa Gatesa i Michaela Watkins.

Film został nakręcony w ciągu zaledwie pięciu dni.

Reżyserem i autorem scenariusza projektu jest stały twórca filmików dla Funny or Die – Ryan Perez. Perez wyreżyserował wcześniej także fałszywą reklamówkę iPada trzeciej generacji.

Jeśli zastanawiacie się czy sięgnąć po film, może zwiastun ułatwi wam zadanie. Poniżej możecie obejrzeć zapowiedź filmu:

Przypominamy również plakaty promujące produkcję:

Obejrzyj iSteve’a na FunnyOrDie.com!

W amerykańskich kinach w tym roku pojawi się inna biografia Jobsa z udziałem Ashtona KutcherajOBS. Do polskich kin film miał trafić w maju tego roku, jednak wycofano się z jego dystrybucji. Jeszcze jedna biografia powstaje dla wytwórni Sony. Za scenariusz tego filmu odpowiada Aaron Sorkin (The Social Network, Newsroom).


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.