Plotka na temat Justice League 1

Według najnowszej plotki reżyserią długo przygotowanego filmu Justice League miałby zająć się David S. Goyer. Jako reżyser na swoim koncie ma 4 filmy (Zig Zag, trzecia część Blade'a, Niewidzialny i Nienarodzony). Goyer znany jest bardziej jako scenarzysta – głównie dzięki kolaboracji z Christopherem Nolanem (Batman – Początek, Człowiek ze stali).

Justice League

Scenariusz autorstwa Willa Bealla trafił do kosza. Prawdopodobnie ze względu na słabe przyjęcie Gangster Squad. Pogromcy mafii, do którego mężczyzna napisał scenariusz.

Latino Review w styczniu tego roku potwierdziło pogłoski z sieci, że w nadchodzącym filmie pojawią się takie postacie jak Green Lantern, Wonder Woman, Flash i oczywiście Batman wraz z Supermanem. Aquamana, Hawkmana i Martiana Manhuntera zobaczymy być może w epizodycznych rolach. Wraz z nowym startem ta informacja jest już nieaktualna.

Mało realne wydaje się także, aby reżyserią zajęło się rodzeństwo Wachowskich. Przed premierą ich Atlasu chmur, pisaliśmy bowiem o zainteresowaniu Warner Bros. ich kandydaturami. Jednak po finansowej klapie ich obrazu studio raczej nie zaryzykuje angażując ich w realizację Justice League.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…