Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

UPDATE: Bohaterowie RED 2 na plakatach 3

Po sukcesie filmu Red z 2010 roku długo planowano zabrać się za jego kontynuację. Najtrudniejszym zadaniem było zebrać główny trzon aktorski z pierwszej części, ale ostatecznie twórcom udało się tego dokonać.

W Red 2 ponownie zobaczymy Bruce`a Willisa, Johna Malkovicha, Helen Mirren i Mary-Louise Parker, a kroku będą im dotrzymywać m.in. Catherine Zeta-Jones, Byung-hun Lee, Karl Urban, Neal McDonough, David Thewlis czy Anthony Hopkins.

Fabuła RED 2 skupi się ponownie na emerytowanych agentach CIA, którzy tym razem zajmą się poszukiwaniem przenośnego urządzenia do sterowania bronią nuklearną. Będąc poszukiwanymi przez płatnych zabójców, bezwzględnych terrorystów i maniakalnych urzędników odwiedzą m.in. Paryż, Londyn i Moskwę (czyżby nawiązanie do Szklanej pułapki 5?).

W Polsce zobaczymy go w wakacje, tj. 26 lipca br.

PLAKATY:

Bruce Willis w RED 2Bruce Willis w RED 2 John Malkovich w RED 2John Malkovich w RED 2 Catherine Zeta-Jones w RED 2Catherine Zeta-Jones w RED 2

Helen Mirren w RED 2Helen Mirren w RED 2 Anthony Hopkins w RED 2Anthony Hopkins w RED 2 Byung-hun Lee w RED 2Byung-hun Lee w RED 2 Mary-Louise Parker w RED 2Mary-Louise Parker w RED 2

AKTUALIZACJA:

W sieci zadebiutował również drugi zwiastun promujący film. Zobaczcie go poniżej:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…