Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Nimfomanka z prowokacyjnym plakatem 4

Nimfomanka od samego początku wzbudza kontrowersje. Sam tytuł i nazwisko reżysera sprawiło, że o filmie zrobiło się głośno już we wczesnej fazie produkcji. Potem Shia LaBeouf wyznał, że na planie będą uprawiać prawdziwy seks, aż w końcu pojawiło się pierwsze zdjęcie, na którym półnaga Charlotte Gainsbourg otoczona jest przez dwóch Murzynów.

Teraz przyszła pora na prosty plakat, który… no, cóż… budzi skojarzenia. Tagline radzi "zapomnieć o miłości".

Czekamy ze zniecierpliwieniem na pierwszy zwiastun, który pojawi się 16 maja. Nowy film Larsa von Triera będzie dystrybuowany w naszym kraju przez Gutek Film, ale dokładna data polskiej premiery nie jest jeszcze znana.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 17

Avatar square 200x200
Piotr Biernacki 2013-05-05

Premiera zwiastuna – 16 maja.

Piotr Biernacki 2013-05-03

Hehe, niezłe jaja (sic!) macie z tą Wielką C… Swoją drogą, zabawny jest z nią filmik spacerującą sobie po ulicach miasta :D

Czudi 2013-05-03

No, sorry. W Rzeszowie nikt nie mówi, że obok Pomnika
Rewolucji, tylko pod tylko pod Wielką C..ą, więc każdy mieszkaniec, nawet ten z zasadami moralnymi, wie:P Jest to z resztą jedyna rzecz z która miasto można kojarzyć:) No teraz jest okrągła kładka, która mi osobiście się podoba.

Piotr Biernacki 2013-05-03

Quagmire, skoro rzeszowiak tutaj w komentarzach napisał, że mu się to z niczym nie kojarzy, więc może niekoniecznie tu chodzi o brak odwagi, co prędzej brak… sprośnej wyobraźni. Może w Rzeszowie mieszkają porządni ludzie, w przeciwieństwie do reszty kraju :D

Proszę czekać…