Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Nimfomanka z prowokacyjnym plakatem 4

Nimfomanka od samego początku wzbudza kontrowersje. Sam tytuł i nazwisko reżysera sprawiło, że o filmie zrobiło się głośno już we wczesnej fazie produkcji. Potem Shia LaBeouf wyznał, że na planie będą uprawiać prawdziwy seks, aż w końcu pojawiło się pierwsze zdjęcie, na którym półnaga Charlotte Gainsbourg otoczona jest przez dwóch Murzynów.

Teraz przyszła pora na prosty plakat, który… no, cóż… budzi skojarzenia. Tagline radzi "zapomnieć o miłości".

Czekamy ze zniecierpliwieniem na pierwszy zwiastun, który pojawi się 16 maja. Nowy film Larsa von Triera będzie dystrybuowany w naszym kraju przez Gutek Film, ale dokładna data polskiej premiery nie jest jeszcze znana.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 17

Lamper 2013-05-05

Czekamy! ;)

Beznickowy 2013-05-05

Premiera zwiastuna – 16 maja.

Beznickowy 2013-05-03

Hehe, niezłe jaja (sic!) macie z tą Wielką C… Swoją drogą, zabawny jest z nią filmik spacerującą sobie po ulicach miasta :D

Czudi 2013-05-03

No, sorry. W Rzeszowie nikt nie mówi, że obok Pomnika
Rewolucji, tylko pod tylko pod Wielką C..ą, więc każdy mieszkaniec, nawet ten z zasadami moralnymi, wie:P Jest to z resztą jedyna rzecz z która miasto można kojarzyć:) No teraz jest okrągła kładka, która mi osobiście się podoba.

Beznickowy 2013-05-03

Quagmire, skoro rzeszowiak tutaj w komentarzach napisał, że mu się to z niczym nie kojarzy, więc może niekoniecznie tu chodzi o brak odwagi, co prędzej brak… sprośnej wyobraźni. Może w Rzeszowie mieszkają porządni ludzie, w przeciwieństwie do reszty kraju :D

Proszę czekać…