Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Krwawa promocja [REC] 4: Apokalipsa 3

Do sieci wypłynęły pierwsze materiały promujące czwartą odsłonę popularnej hiszpańskiej serii horrorów pt. [Rec] 4: Apokalipsa.

Główną bohaterką będzie dziennikarka Angela Vidal, którą mogliśmy poznać w pierwszej części. Zostanie ona odnaleziona przez żołnierzy i przetransportowana na podkład statku, gdzie ma odbyć się kwarantanna.

Premierę filmu planuje się na 2014 rok.

PLAKAT:

[REC]4: Apokalipsa[REC]4: Apokalipsa

TEASER:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Avatar square 200x200
Marek Jacek 2013-05-10

No to będę musiał się wybrać :)

Quagmire 2013-05-10

Można pokazać w zwiastunach pół filmu a tak zmylić tropy, że tak naprawdę nie pokazać niczego. Udowodnił mi to wczorajszy seans Iron Mana 3 :)

Marek Jacek 2013-05-09

Dla mnie to właśnie oznaka możliwie dobrej produkcji. Takie zwiastuny to jedynie informacja dla widza, że film będzie miał kolejną część. Pokazywanie mnóstwa scen w trailerach jest po prostu ostatnio nadużywane. Rozumiem Twoje rozumowanie, że nawet jednej sceny nie zaprezentowano, ale sądzę, że niebawem wyjdzie pełny zwiastun, który spełni Twoje oczekiwania :)

Quagmire 2013-05-09

Nie cierpię takich zwiastunów, a są one dość charakterystyczne dla kampanii tej serii. Nie wysilili się żeby pokazać choć jedno, jedyne nowe ujęcie. Co ciekawe, streścili praktycznie całą jedynkę ale uznali, że z dwójki ważna jest tylko jedna scena. Cóż za autokrytyka.

Proszę czekać…