Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

UPDATE: Nadchodzą agenci S.H.I.E.L.D.! 8

Dużymi krokami zbliża się premiera nowego serialu z uniwersum Marvela pt. Agents of S.H.I.E.L.D.. Do sieci wypłynął właśnie pierwszy, dość krótki, materiał video dający nam przedsmak tego co przygotowali dla nas twórcy.

Obsada serialu Agents of S.H.I.E.L.D. (2013)

W serialu zobaczymy, znanego z filmu Avengers, Clarka Gregga, a towarzyszyć mu będą: Brett Dalton, Ming-Na Wen, Iain De Caestecker, Elizabeth Henstridge oraz Chloe Bennet.

TEASER:

AKTUALIZACJA:

Pojawił się pełny zwiastun promujący serial. Zapoznaj się z nim poniżej:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 10

MJ_MARTINO 2013-05-14

Ciekawe czy będzie powiązanie z nadchodzącą drugą częścią Avangers’ów

jacks 2013-05-13

O ramówce cisza, bo nawet premiera nie jest jeszcze znana. Wstępnie mówi się o jesieni tego roku. Nie sądzę żeby wciskali to na czwartek, ale możemy się zdziwić.

Lamper 2013-05-13

O to chodzi, że ja też jestem wielkim fanem Marvela, jednak bardziej boję się o Amerykę, choć to naród troszkę głupi i jak wspominałeś ta historia może przejść, jednak ABC ma tendencje do niszczenia tego co dobre. Coś wiadomo o ramówce? Może wcisną to w czwartek i serial umrze śmiercią tragiczną…

jacks 2013-05-13

No jest całkiem spoko :)
Z drugiej strony jakby się zastanowić nad tym wyjaśnieniem to jest ono niby banalne i "głupie", ale w komiksach często były takie sytuacje kończące jakiś zeszyt, a w następnym numerze bohater okazał się żywy z miliona różnych powodów :P Ja to kupuję, bo jestem fanem Marvela, i liczę na dobry serial :)

Lamper 2013-05-13

O właśnie o to mi chodziło. Poświęcenie, żeby zmotywować Avengersów, no śmiech na sali, coś czuje, że to nie wypali :(

Proszę czekać…