Robocop powraca na plan 0

Minęło sporo czasu od publikacji naszego ostatniego newsu związanego z remake’iem filmu Robocop. Dzisiaj dotarły do nas nowe zdjęcia i materiał wideo z planu.

Zdjęcie z planu filmu ROBOCOP (2014) (październik 2012 r.)

Premiera w USA zapowiedziana jest na 7 lutego 2014 r. Reżyseruje José Padilha (Elitarni).

Główną rolę gra Joel Kinnaman, a obsadzie filmu są także: Gary Oldman, Michael Keaton, Samuel L. Jackson, Jay Baruchel, Abbie Cornish, Jackie Earle Haley, Michael Kenneth Williams i Douglas Urbanski.

Rok 2029. Na ulicach szerzy się przemoc. Nabór do policji został drastycznie ograniczony. Nikt nie chce stać na straży prawa. Jednym z projektów rozwiązania tej trudnej sytuacji jest próba skonstruowania mechanicznego super policjanta podjęta przez korporację OmniCorp. Gdy zawodzi cybernetyka, mózg postrzelonego funkcjonariusza zostaje wykorzystany do skonstruowania doskonale uzbrojonej maszyny broniącej prawa i porządku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

tjindy

Ło matko… kostium beznadziejny. Z całym szacunkiem do TFUrców tudzież futurologów ale poprzednie filmy prezentowały wystarczająco dobrą "zbroję". Tutaj widzę pomieszanie stroju Batmana (od Nolana) z postaciami z gry Crysis. I ten nocnik na głowie. "Motór" z 2029 roku z wytłoczeniami wygląda jak zabawka a nie jak kiepsko finansowana policja (odwołuję się do scenariusza z poprzednich wersji). Domyślam się że targetem wiekowym to gdzieś w okolicach Transformers będzie ;)

Bercik022

wygląda jak power ranger a nie maszyna, stary robo był ponadczasowy :P, skoro robo to miał być robot

Lamper

Pieszczą i dbają o tą zbroję i sprzęt, polerują i czyszczą na każdym kroku ;). Podoba mi się ta zbroja. Widać na poprzednim filmie, że aż tak mocno nie krępuje ruchów i mam nadzieje, że Robocop nie będzie poruszał się w filmie jak hmm… jak robocop hehe ;)

Quagmire

Dokrętki? Z żadnym filmem nie męczyliby się aż 8 miesięcy.

Proszę czekać…