Robocop powraca na plan

Zdjęcie z planu filmu ROBOCOP (2014) (październik 2012 r.)

Minęło sporo czasu od publikacji naszego ostatniego newsu związanego z remake’iem filmu Robocop. Dzisiaj dotarły do nas nowe zdjęcia i materiał wideo z planu.

Premiera w USA zapowiedziana jest na 7 lutego 2014 r. Reżyseruje José Padilha (Elitarni).

Główną rolę gra Joel Kinnaman, a obsadzie filmu są także: Gary Oldman, Michael Keaton, Samuel L. Jackson, Jay Baruchel, Abbie Cornish, Jackie Earle Haley, Michael Kenneth Williams i Douglas Urbanski.

Rok 2029. Na ulicach szerzy się przemoc. Nabór do policji został drastycznie ograniczony. Nikt nie chce stać na straży prawa. Jednym z projektów rozwiązania tej trudnej sytuacji jest próba skonstruowania mechanicznego super policjanta podjęta przez korporację OmniCorp. Gdy zawodzi cybernetyka, mózg postrzelonego funkcjonariusza zostaje wykorzystany do skonstruowania doskonale uzbrojonej maszyny broniącej prawa i porządku.


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.