Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Zobacz przedsmak nowych seriali FOX-a 2

FOX od lat ma problemy z serialami, które dosyć szybko znikają z ramówki. Co roku średnio dwie nowości otrzymują zamówienie na drugi sezon. Czy w 2013/14 będzie podobnie. Co sądzicie o zapowiedziach?

W "Almost Human" największe nadzieje

Prawie jak człowiek

Nowy projekt J.J. Abramsa i J.H. Wymana. Futurystyczny serial, gdzie policjantowi, który częściowo jest maszyną (Karl Urban), partneruje robot z cechami ludzkimi (Michael Ealy). Razem będą zwalczać przestępczość w mieście, jednocześnie odkrywając większy spisek.

Jeździec bez głowy

Tak, chodzi o Ichaboda Crane’a [Jeździec bez głowy – przyp. red.]. W serialu budzi się po 250 latach spędzonych w grobie. Uświadamia sobie, że on jedyny może powstrzymać proces destrukcji, jaki zastał w XXI wieku. Za produkcję odpowiadają uznani scenarzyści hollywoodzkich blockbusterów: Alex Kurtzman i Roberto Orci. Tom Mison wcieli się w Ichaboda.

Enlisted

Familijna komedia osadzona w bazie wojskowej. Trzech braci musi z grupy dziwaków zrobić żołnierzy z prawdziwego zdarzenia.

Us & Them

Remake serialu BBC. Młoda para (Jason Ritter i Alexis Bledel) uświadamia sobie, że droga do szczęścia jest wyboista, a wszystko za sprawą najbliższych osób.

Surviving Jack

Familijna komedia rozgrywają się w latach 90. Opowiada o dojrzewaniu i ojcostwie w erze, gdy nie było jeszcze internetu.

Dads

Dwóch usytuowanych facetów, a zarazem przyjaciół od dzieciństwa, trapi ten sam problem. Otóż wprowadzili się do ich mieszkań ojcowie, którzy okazują się być wrzodami na tyłku. Sitcom autorstwa Setha MacFarlane'a.

Brooklyn 9-9

Lekkomyślny detektyw (Andy Samberg) został najbardziej obserwowaną osobą na komisariacie przez nowego komendanta, który zamierza zaprowadzić porządek w jednostce.

Rake

Kolejny remake, tym razem australijskiej produkcji. Greg Kinnear wciela się w czarującego i błyskotliwego adwokata, który przez swój autodestrukcyjny charakter często wpada w kłopoty z prawem. Twórcą serialu jest Peter Duncan.

Gang Related

Ryan Lopez (Ramon Rodriguez) jest gwiazdą oddziału do zwalczania przestępczości zorganizowanej. Pracuje pod przykrywką, aby rozpracować mafię. Pomysłodawcą serialu jest stały scenarzysta serii "Szybkich i wściekłych", Chris Morgan.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…