Nowy zwiastun Pacific Rim 4

Zapowiadany budżet Pacific Rim to 180 mln$ i jak na razie na materiałach promocyjnych widać każdego wydanego dolara. Czy Guillermo del Toro sprosta oczekiwaniom wcale już niemałej grupy fanów, i zabierze ich w świat najbardziej śmiałych dziecięcych fantazji? Polska premiera już 12 lipca.

Pacific Rim

Kiedy rzesze potwornych istot, znanych jako Kaiju, zaczęły wyłaniać się z wód oceanu, wybuchła wojna, która mogłaby pochłonąć miliony istnień i na lata pozbawić ludzkość jej zasobów. Aby pokonać gigantyczne Kaiju, wynaleziono specjalny rodzaj broni: olbrzymie roboty o nazwie Jaegers, sterowane jednocześnie przez dwóch pilotów, których umysły zostały uwięzione w moście neuronowym. Niestety, nawet Jaegersi okazują się niemal bezbronni w obliczu bezwzględnych Kaiju. Na progu klęski, siły broniące ludzkości mają tylko jedno wyjście — zwrócić się o pomoc do dwóch wątpliwych bohaterów, byłego pilota (Charlie Hunnam) i niedoświadczonej stażystki (Rinko Kikuchi), którzy mają połączyć siły, aby pokierować legendarnym, pochodzącym z przeszłości, pozornie przestarzałym Jaegerem. Wspólnie stają się ostatnią nadzieją ludzkości w obliczu narastającej apokalipsy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Anonimowy

Nie przepadam za tym gatunkiem, Sci-fi ale zauważyłem ze coraz więcej filmów powstaje o tym gatunku, trailer w miarę dobry, a jeżeli chodzi o budżet to musi być on duży bo niektóre sceny kręci się kilkadziesiąt razy i dopiero w studio montuje się całość.. w tych czasach jest pełno portali, reklamuje się film na fb i różnych kampaniach no i później zyski są liczne x3 więcej niż budżet filmu wiec chyba się opłaca..

Proszę czekać…