Kinomaniak. Fan filmów akcji z lat 80. i 90.. Z FDb związany od 2006 roku.

Matt Smith kończy z Doktorem Who 3

Smutna wiadomość dla fanów serialu Doktor Who. Stacja BBC ogłosiła, że odtwórca tytułowej roli – Matt Smith – będący 11. Doktorem z kolei, zdecydował się opuścić pokład TARDIS.

Matt Smith jako Doktor Who

Nie będzie to dla widzów żadna tajemnica, że jedynym sposobem żeby zmienić głównego aktora jest… uśmiercenie poprzedniego. Ostatni swój występ Smith ma mieć w specjalnym Bożonarodzeniowym odcinku.

Główny producent wykonawczy serialu, Steven Moffat, ogłosił, że nie wiadomo jeszcze kto miałby zastąpić Smitha. Nie wiadmo czy to prawda czy chwyt marketingowy, który ma przyciągnąć dużą liczbę widzów przed telewizory żeby na własne oczy zobaczyć jak umrze Doktor i jaką nową postać przybierze.

A Wy macie swoje propozycje do tej roli?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Agnieszka 2013-06-04

Wątpię żeby dali kobietę. Dziwnie by było gdyby po jedenastu regeneracjach jako facet raptem zmienił płeć.

Piotr Biernacki 2013-06-04

Albo fajna :) Na Wyspach już ruszyła giełda nazwisk i wymienia się także kobiety: Lara Pulver i Sheridan Smith.

B 2013-06-03

Oby jego następca był…. fajny:) Zawsze wtedy milej się to ogląda:) Pozdrowienia dla Christophera Eccleston’a i Davida Tennant’a ;)

Agnieszka 2013-06-02

A jeszcze niedawno Matt mówił, że będzie w 8 sezonie. Kłamca. Szkoda, że odchodzi, ale cóż taki już urok "Doktora Who". Odchodzi jeden przychodzi drugi. Zobaczymy czy Dwunasty się sprawdzi. Mam nadzieje, że tym razem wybiorą rudego aktora. Biedny Doktor chciałby być rudy, ale nigdy nie może trafić. Może tym razem się uda.

Proszę czekać…