Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Hobbit kontynuuje podróż 7

Wczoraj plakat a dzisiaj zwiastun. Hobbit: Pustkowie Smauga do naszych kin wejdzie 27 grudnia 2013 roku. Tak, polski dystrybutor nadal boi się wprowadzić film w okresie przedświątecznym. Przypomnijmy, że Hobbit: Niezwykła podróż to jedyny film wprowadzony do polskich kin w 2012 roku, na który poszło ponad 2 mln widzów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 6

Anita_Nowakowska 2013-06-12

Jeśli chodzi o Blooma, to zaskakuje mnie że nie ma go w obsadzie (także na imdb), a raczej byłby gdyby to był on.

Trendy, o których wspomina Quagmire też nieszczególnie mnie się podobają. Lubię gdy efekty specjalne są dopracowane, ale nie gdy film jest zbyt efekciarski.

Hobbita już zbytnio nie pamiętam (filmu) i trudno mi nawiązywać do książki, gdyż jej nie czytałam, ale walczące góry czy pościg w jaskiniach (chyba, pamiętam mosty ;)) nieprzypadły mi do gustu.

Quagmire 2013-06-12

Dobry zwiastun. Jednak nie wiem czy to Jackson tak mocno zakochał się w komputerze, czy też Hollywood tak mocno podąża tropem pewnej stylistyki, że niektóre sceny wyglądają potwornie sztucznie, jak z filmu animowanego lub gry video.

Szkoda, że po raz kolejny mam takie wrażenie przy fragmentach filmu Petera Jacksona, niegdyś zakochanego w praktycznych efektach specjalnych (Trylogia Złego Smaku), dzisiaj niczym nowozelandzka sroka podążającego za błyskotkami Hollywood.

Bercik022 2013-06-12

strasznie dziwnie wygląda bloom jak by całą twarz miał komputerową i inne oczy niż we władcy

Beznickowy 2013-06-11

Haha, też się nad tym zastanawiałem :D

Anita_Nowakowska 2013-06-11

Hmm w zwiastunie widzę Blooma czy tylko tak upodobniono do niego kogoś?

Proszę czekać…