Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Clarkson w obsadzie The Maze Runner 3

Nominowana w 2004 roku do Oscara, Patricia Clarkson dołączyła do obsady filmu The Maze Runner, który zostanie wyprodukowany przez 20th Century Fox. The Maze Runner (pol. "Więzień Labiryntu") to książką sci-fi autorstwa Jamesa Dashnera będącego obecnie jednym z najpopularniejszych pisarzy literatury dla młodzieży i dorosłych.

Powieść jest historią Thomasa, młodego chłopaka, który budzi się wraz z grupką innych dzieciaków w tajemniczym Labiryncie. Nikt nie wie jak i dlaczego znalazł się w tym miejscu. Wszyscy natomiast muszą podjąć decyzję i zaryzykować życiem, aby dowiedzieć się czym jest Labirynt. Aby przeżyć będą musieli zmierzyć się z Strażnikami – pół-maszynami, pół-bestiami, przemierzającymi jego mroczne korytarze. Trylogia Dashnera opowiadająca o losach Thomasa stała się światowym bestsellerem i sprzedała się w milionach egzemplarzy.

Patricia Clarkson wcieli się w postać enigmatycznej Chancellor Ava Paige. Reżyserem filmu jest debiutant Wes Bell. Poza Clarkson w obsadzie znajdują się również Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Aml Ameen i Will Poulter.

Premiera filmu zaplanowana jest na luty przyszłego roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…