Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Anne Hathaway przeżyje katastrofę liniowca 3

Anne Hathaway, która w tym roku sięgnęła po Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej, zaczęła kolejny etap swojej aktorskiej kariery. Zdecydowała się bowiem zagrać w adaptacji powieści Charlotte Rogan zatytułowanej "The Lifeboat" (w Polsce znana pod tytułem "Zagubieni"). Hathaway będzie także producentką filmu.

Główną bohaterką powieści, której akcja ma miejsce w 1914 roku jest Grace Winter. Wraz ze świeżo poślubionym mężem Henrym, wyrusza w podroż poślubną. Kiedy luksusowy liniowiec o nazwie "Cesarzowa Aleksandra" tonie, Grace znajduje miejsce w jednej z szalup, na której znajduje się i tak już za dużo osób. Rozbitkowie muszą podjąć trudne decyzje i rozważyć pozbycie się niektórych pasażerów małej łodzi. Grace po uratowaniu się zostaje oskarżona o morderstwo, od tego momentu musi wyjaśnić w jaki sposób udało jej się przeżyć katastrofę.

Na razie nie wiadomo kto zostanie reżyserem tego filmu. Jeśli chodzi o samą Anne Hathaway, to przed nią miesiące pełne pracy. Aktorka będzie podkładała głos w drugiej częsci filmu animowanego Rio oraz ponownie wystąpi u Christophera Nolana, tym razem w filmie Interstellar.

Źrodło: empireonline.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…