Fan seriali i amerykańskiego kina niezależnego.

Wrzesień z Monolith Films 3

Dystrybutor Monolith Films zaplanował wrześniowe daty premier dla swoich nowych filmów. Zobaczymy między innymi dwie głośne biografie – Steve’a Jobsa i księżnej Diany. Nie zabraknie także obsadzonego gwiazdami thrillera, który wyreżyserował dotąd znany głównie z komedii romantycznych Robert Luketic. We wrześniu także do polskich kin wejdzie długo wyczekiwany film Jana Kidawy-Błońskiego.

Jobs

W rolę legendarnego już Steve’a Jobsa wcielił się Ashton Kutcher. Akcja filmu rozgrywa się na przestrzeni lat, ukazując drogę do sławy firmy Apple i jego założyciela. Premiera: 30 sierpnia.

W ukryciu

Schyłek drugiej wojny światowej. Pewien samotny ojciec młodej kobiety postanawia ukryć w swoim domu Żydówkę. Jednak niespodziewanie zostaje on aresztowany, a jego córka decyduje się na dalszą pomoc kobiecie. Izolacja i strach zbliżają je do siebie. Premiera: 6 września.

Paranoja

Ambitny, młody pracownik branży informatycznej ma szansę awansować w korporacji, jednak wcześniej musi podjąć się szpiegowania konkurencyjnej firmy. Premiera: 13 września.

Diana

Naomi Watts jako księżna Diana. Film ma się koncentrować na ostatnich dwóch latach jej życia – kampanii przeciw minom lądowym i relacji z chirurgiem dr Hasnatem Khan. Premiera: 20 września.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Avatar square 200x200
Redox 2013-06-25

Fajnie, że biografia Jobsa trafi jednak na polskie ekrany. Po opóźnieniu amerykańskiej premiery miałem wątpliwości czy film w ogóle trafi do Polski, a tak – 2 tygodnie różnicy między premierą z USA jak na kino indie to szczyt marzeń.

Gracjan Mikitin 2013-06-25

Długo na to czekałem. Było 21 gramów, był Mulholland Drive, było Niemożliwe. Teraz jest Diana. Teraz jest czas na Oscara dla Pani Watts. Wierzę :)

Proszę czekać…