Finałowy zwiastun Pacific Rim 1

W sieci możemy obejrzeć finałowy zwiastun do filmu sci-fi Guillermo del Toro Pacific Rim. Polska premiera już niedługo, bo 12 lipca. Warner Bros. zajął się dystrybucją filmu.

Zdjęcie z filmu Pacific Rim (2013)

Kiedy rzesze potwornych istot, znanych jako Kaiju, zaczęły wyłaniać się z wód oceanu, wybuchła wojna, która mogłaby pochłonąć miliony istnień i na lata pozbawić ludzkość jej zasobów. Aby pokonać gigantyczne Kaiju, wynaleziono specjalny rodzaj broni: olbrzymie roboty o nazwie Jaegers, sterowane jednocześnie przez dwóch pilotów, których umysły zostały uwięzione w moście neuronowym. Niestety, nawet Jaegersi okazują się niemal bezbronni w obliczu bezwzględnych Kaiju. Na progu klęski, siły broniące ludzkości mają tylko jedno wyjście — zwrócić się o pomoc do dwóch wątpliwych bohaterów, byłego pilota (Charlie Hunnam) i niedoświadczonego stażysty (Rinko Kikuchi), którzy mają połączyć siły, aby pokierować legendarnym, pochodzącym z przeszłości, pozornie przestarzałym Jaegerem. Wspólnie stają się ostatnią nadzieją ludzkości w obliczu narastającej apokalipsy.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Movieman 2013-07-03

Jeśli zdecyduje się wybrać na ten film to chyba tylko i wyłącznie dla do*ebanego dźwięku :o sala kinowa będzie się cała trzęsła.

Proszę czekać…