Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Nowy wygląd Bumblebee 4

Michael Bay za pośrednictwem swojej oficjalnej strony, po raz kolejny zaprezentował nowe auto, jakie będzie można podziwiać w czwartej odsłonie Transformers.

Reżyser na stronie zamieścił zdjęcie auta, w które przemieniać się będzie Bumblebee, zółty Autobot, który w dotychczasowych filmach o wielkich robotach był samochodem-przyjacielem głównego bohatera, Sama Witwicky’ego.

"Proszę fanfary. Model 2014 Camaro… finałowy klejnot na koronie Transformers 4", napisał Bay na swojej stronie. Oto jak prezentuje się owe auto:

We wcześniejszych odsłonach Transfersów, Bumblebee przemieniał się w Chevroleta Camaro z roku 1977 oraz modele z 2006 i 2009 roku.

W najnowszym filmie o robotach zagrają Mark Wahlberg, Jack Reynor, Nicola Peltz, Stanley Tucci, Kelsey Grammer, Sophia Myles oraz Bingbing. Premiera filmu koprodukcji amerykańsko-chińskiej będzie miała miejsce w czerwcu przyszłego roku.

Źrodło: digitalspy.co.uk

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

KubiQ 2013-07-04

Jako wieeeelki fan motoryzacji powiem tak. Nowe Camaro wygląda nowocześnie. Jest ładne, chociaż przód wygląda na znudzonego buca. ALE…
Czy taki był Bumblebee w poprzednich filmach? Odpowiedź brzmi nie. Jestem ciekaw jak to będzie wyglądać w filmie, ale nie jestem nastrojony optymistycznie.

Proszę czekać…