Wielkie plany Warner Bros i DC Comics 4

Po latach spekulacji Warner Bros i DC Comics rzucają wreszcie wyzwanie Marvelowi i startują z własnym kinowym uniwersum. Zagraniczne media żyją już rewelacjami które zostaną ogłoszone w ciągu kilkunastu najbliższych godzin na Comic Conie w San Diego. Co spotka Supermana w Człowieku ze stali 2? Kiedy doczekamy się wielokrotnie odkładanej Justice League?

Henry Cavill

W Człowieku ze stali 2 Superman połączy swoje siły z nikim innym jak z samym Batmanem. W roli Kal-Ela powróci Henry Cavill, obraz wyreżyseruje ponownie Zack Snyder, a za scenariusz tak jak ostatnio odpowie David S. Goyer. Jako producent jeszcze raz pojawi się Christopher Nolan, ale film przedstawi zupełnie nowe wcielenie Człowieka Nietoperza.

Człowiek ze stali 2 ma być filmem wprowadzającym do Justice League, której premiery doczekamy się w 2017 roku. Podobną funkcję spełni długo wyczekiwany Flash który trafi na ekrany rok wcześniej, czyli w 2016. Na razie nie wiadomo jakich planów doczekają się kinowe wcielenia Wonder Woman i Zielonej Latarni.

Aktualizacja: Logo wspólnej produkcji Batmana i Supermana zaprezentowane właśnie na Comic Conie

Co sądzicie o tych planach?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 12

Avatar square 200x200
Domiik Nolan 2013-07-26

a to logo jest z animowanej bajki the dark knight 2013 part 1 i part 2 moze to jakas podpowiedz?
przy okazji polecam

melowiec 2013-07-24

czy ten śmieszny nietoperz to nowe logo batmana?? :|

Quagmire 2013-07-20

Pojawiło się oficjalne logo. Można powiedzieć, że ze swoją dość niespodziewaną "bombą" Warner "wygrał" tegoroczny Comic Con.

Redox 2013-07-20

Podobała mi się mini-analiza na Colliderze dotycząca wprowadzania bohaterów do jednego filmu, podobna do strategii Marvela.

Batman/Iron Man – Massive box office success, the franchise flagship.
Superman/Thor – One step down in terms of box office, but proves there are at least two heroes who can draw a big audience.
Flash/Captain America – The last step with a relatively untested character before the group movie drops next summer—finger’s crossed it doesn’t flop!
Green Lantern/Hulk – Didn’t catch on in individual movie(s). This is the perfect chance for rehabilitation as a supporting character.
Wonder Woman/Black Widow – Hey look, a woman! It’s unfortunate that Wonder Woman is an afterthought—I hope it is not too much to assume she makes it into Justice League.
Aquaman/Hawkeye – If Justice League wants to hypnotize one hero for half the movie, it’s Aquaman.

Agnieszka 2013-07-20

Rozumiem, że połączenie tych dwóch postaci ma to na celu przedstawienie nowego aktora, który będzie grał Batmana. Niemniej jednak jakoś dziwnie będzie oglądać Batmana w filmie w którym nie będzie główną postacią. Co do pozostałych członków Justice League chętnie bym obejrzała Flasha; Wonder Woman i Zieloną Latarnię już nie koniecznie. Nie sądzę by udało im się wybrnąć z tego bagna w które wpadli z Latarnią.

Proszę czekać…