Wielkie plany Warner Bros i DC Comics

Henry Cavill

Po latach spekulacji Warner Bros i DC Comics rzucają wreszcie wyzwanie Marvelowi i startują z własnym kinowym uniwersum. Zagraniczne media żyją już rewelacjami które zostaną ogłoszone w ciągu kilkunastu najbliższych godzin na Comic Conie w San Diego. Co spotka Supermana w Człowieku ze stali 2? Kiedy doczekamy się wielokrotnie odkładanej Justice League?

W Człowieku ze stali 2 Superman połączy swoje siły z nikim innym jak z samym Batmanem. W roli Kal-Ela powróci Henry Cavill, obraz wyreżyseruje ponownie Zack Snyder, a za scenariusz tak jak ostatnio odpowie David S. Goyer. Jako producent jeszcze raz pojawi się Christopher Nolan, ale film przedstawi zupełnie nowe wcielenie Człowieka Nietoperza.

Człowiek ze stali 2 ma być filmem wprowadzającym do Justice League, której premiery doczekamy się w 2017 roku. Podobną funkcję spełni długo wyczekiwany Flash który trafi na ekrany rok wcześniej, czyli w 2016. Na razie nie wiadomo jakich planów doczekają się kinowe wcielenia Wonder Woman i Zielonej Latarni.

Aktualizacja: Logo wspólnej produkcji Batmana i Supermana zaprezentowane właśnie na Comic Conie

Co sądzicie o tych planach?