Rocky Balboa powraca! 2

Roboczy tytuł filmu to Creed, w roli Rocky’ego Balboy powróci oczywiście Sylvester Stallone, a reżyserem został Ryan Coogler, twórca zwycięzcy tegorocznego Sundance Fruitvale Station. Za scenariusz odpowie również Coogler i Aaron Covington. MGM jest w trakcie rozmów z Michaelem B. Jordanem który miałby się wcielić we wspomnianego już wnuka Apollo Creeda, kiedyś głównego przeciwnika, a potem przyjaciela Balboy którego w filmach o Rockym grał Carl Weathers.

Sylvester Stallone

Jordan jest najbardziej znany z ról we wspomnianym Fruitvale Station i Kronice. Na razie nie podano daty premiery tego obrazu, ale można przypuszczać, że będzie to 2015 rok.

Czy sądzicie, że ten sequel czy też spin off jest potrzebny? Czy nie zostanie przyjęty równie chłodno jak oparty na podobnym schemacie Rocky V?

Ryan Coogler i Michael B. JordanRyan Coogler i Michael B. Jordan

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Quagmire 2013-07-25

Dla mnie to jeden z najbardziej niepotrzebnych sequeli (spin offów czy jak tam się zamarzy marketingowcom go nazwać) w historii kina.

Movieman 2013-07-25

Nie wiem czy jest potrzebny, nie wiem również czy zostanie przyjęty chłodno. Wiem jedno – Creed Junior będzie mistrzem świata :P

Proszę czekać…