"May the Force Be With You"

Dead Silence - zobacz pierwszy plakat! 0

Dzisiaj wytwórnia filmowa Universal Pictures opublikowała plakat do nowego filmu Dead Silence w reżyserii Jamesa Wana.

Plakat do filmu Dead Silence 2007Plakat do filmu Dead Silence 2007

Młoda para Jamie (Kwanten) i Lisa Ashen rozpoczynają wspólne, nowe życie z dala od rodzinnego miasta Ravens Fair, sennego, niemal zapomnianego miejsca, ledwie widocznego na mapie, gdzie straszą opowieści o duchach znane poprzednim generacjom mieszkańców. Gdy żona Jamiego zostaje zamordowana w makabryczny sposób, niechętnie powraca on do Ravens Fair, aby odprawić pogrzeb, zdecydowany rozwikłać tajemnicę otaczającą jej śmierć. Po powrocie wraz ze swym ojcem i jego nową żoną Jamie rozpoczyna badanie budzącego grozę miasteczka, podczas którego natyka się na legendę o Mary Shaw, sławnej zamordowanej brzuchomówczyni, której obecność niczym całun pogrzebowy okrywa Ravens Fair. Jako główny podejrzany w sprawie morderstwa własnej żony, Jamie jest zmuszony zagłębić się z historię osady, aby otrzymać odpowiedź i odkryć prawdę o przekleństwie, które zakończyło życie Lisy.

Dead Silence to nowy film twórców już kultowej Piły. Za reżyserię odpowiedzialny jest James Wan, który także napisał scenariusz razem z Leighem Whannellem. Produkują: Mark Burg, Gregg Hoffman, Oren Koules. Wymieniona wyżej ekipa pracowała, przy wszystkich częściach Piły, będą także pracować przy czwartej części, tyle że rola tych osób ograniczy się tylko do produkcji filmu. Zwiastun z polskimi napisami możesz zobaczyć TUTAJ.

W roli głównej zobaczymy Donniego Wahlberga, jednego z głównych bohaterów Piły II. W filmie zagrają także m.in.: Steve Adams, Amber Valletta, Judith Roberts, Ryan Kwanten i Michael Fairman.

Premiera zaplanowana jest na 23 marca, film ten wystartuje w kinach razem z horrorem Wzgórza mają oczy 2, zapowiada się ciekawa rywalizacja w Box Office. Budżet Dead Silence to 20 mln dolarów. Zdjęcia zostały ukończone, montaż także.

Kadr z filmu Dead Silence 2007Kadr z filmu Dead Silence 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Aseq

Bedzie tak jak w przypadku "Pily". Pierwsza czesc bedzie naprawde swietna, a kontynuacja taka 'o'…

Trophy

Plakat nawet fajny. Oj. coś czuję, że wyjdzie z tego niezły shit. xD

pietruch

Bardzo fajny plakat :D Ta kukiełka rządzi…

Proszę czekać…