Nowy zwiastun Thora 2 9

Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną wyprawę, podczas której ponownie zjednoczy siły z Jane Foster i poświęci wszystko, by ratować nas wszystkich.Thor: Mroczny świat pojawi się w polskich kinach 8 listopada 2013 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Avatar square 200x200
Quagmire 2013-08-08

@dragoon1984

To bardzo niepopularna opinia, ale moim zdaniem coś w tym jednak jest. Pisałem już o tym w swojej opinii o Avengersach: "Loki to taki rozpieszczony bachor który co rusz dostaje klapsa od głównych bohaterów i niczego się przy tym nie uczy. Tylko raz, w scenie przesłuchania poczułem, że jest on prawdziwym zagrożeniem. Scena na napisach pokazuje, że chyba tak miało być, nordycki kuglarz to tylko rozgrzewka w filmie o narodzinach ekipy superbohaterów. Potężny wróg poprzeszkadza w dwójce."

Marek Jacek 2013-08-07

Jestem na tak!

Krzysztof 2013-08-07

Wyjątkowo nie podoba mi sie ten aktor w roli Lokiego – w ogole nie bije od niego, ze jest czarnym charakterem, a ulizanym meskim przedstawicielem o poczciwej gladkiej buzi, ktorego kazdy leje – tak jak w Avengers i mogacym z powodzeniem stanac na polce obok Kena i Barbie. Strzela mocami na lewo i prawo, a i tak dostaje wpierdal i wyglada przy tym, jak latajacy chlopiec w kostiumie, odbijajacy sie od scian, bez uszczerbku na cerze, a nie jak mocarz o boskiej sile powalony na ziemie. Przed obejrzeniem zwiastunu az mi sie cos zrobilo, jak sobie pomyslalem, ze go ujrze – szczerze, to mialem przez chwile nadzieje, ze go zmienili ….. Juz nie mogli naprawde kogos innego dobrać ..? To juz Thor ma bardziej "zakazana mordkę".

Sebastian Kn©l 2013-08-07

zacny zwiastun ;]
oby film mu dorównał.

Quagmire 2013-08-07

Niezły zwiastun, mniej kiczu, brak przekrzywionej kamery, lepsze zdjęcia i humor na zadowalającym poziomie. Ciekawe jak z warstwą fabularną, ale czyżby szykował się sequel lepszy od dobrego oryginału?

Proszę czekać…