Paris Hilton walczy w sądzie 0

Paris Hilton podała do sądu twórców strony internetowej parisexposed.com.

Na witrynie udostępniono prywatne zdjęcia i filmy gwiazdy, które Hilton przechowywała w magazynie podczas przeprowadzki. Pamiątki zostały zakupione przez Nabila i Nabilę Haniss za niemal 3 tysiące dolarów, a następnie sprzedane za 10 milionów twórcom strony.

- Byłam zszokowana i zaskoczona faktem, że ktoś sprzedał prywatne rzeczy należące do mnie i mojej siostry – napisała dziedziczka w oficjalnym oświadczeniu.

Rzecznik Hilton, Elliot Mintz, zapowiedział, że jego klientka zażąda zamknięcia strony i zwrotu wszystkich pamiątek.

Paris HiltonParis Hilton

megafon.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 7

Paris jest sliczna i to fakt ;) i jesli nawet komus sie nie podoba to na pewno jest znacznie wiecej takich osob ktorym sie podoba ;) a jesli chodzi o jej styl zycia … nie wiem co gorsze aktorki ktore pozuja na wzor cnot i angazuja sie na pokaza w dobroczynnosc, czy takie ktore baluja, spia z kim popadnie i sa szczere do bolu – ja cenie sobie szczerosc ;)

HeRr

a Parysia fajna dupa jest…z łóżka bym jej nie wygonił.

Mort_Rainey

Dla mnie paris pozostanie kur******m.Ona ma tylko kase i nic pozatym.Ani urody,ani talentu.Totalne dno które wybiło sie tylko dzięki nazwisku i tej porno kasecie. Chociaz trzeba pogratulowac jej agentą,oni sie spisują.

Z ostatnim zdaniem sie całkowicie zgadzam.Polska jest trawiona przez straszną chorobę-Katolizcyzm :(

(Nie chce nikogo urazic,takie mam poglady) :)

HeRr Mort_Rainey

Widzisz,ty tez jesteś tą chorobą zarażony ;) Takie mamy prawo w demokratycznym panstwie że możemu mówić co nam sie nie podoba.Mówiąc tylko że uważasz katolicyzm za chorobę nie robisz tego w sposób wulgarny,ale mimo to zacząłeś za to od razu przepraszać.Taki jest nasz kraj,gdybyś powiedział to na forum publicznym-pewnie by cię zlinczowali.Ja natomiast mówię c**j wam w katolickie uszy,ale nie wszystkim,tylko tym którzy starają się tępić wszystko co nie-katolickie i nie potrafią zrozumieć że są ludzie którzy obchodzą się bez hiper jezusa i boga.Jak ktoś sobie chodzi do kościoła,kultywuje tradycję i wierzy sam dla siebie-w porządku.

Mort_Rainey HeRr

Zacząłem przepraszać bo pewnie zaraz pół fdb rzuci mi sie do gardła:)

Też bym nie wygonił ale gdybym miał wybór to chciałbym Naomi Watts:)

HeRr

Oj zvierzaq,ja się z tobą nie zgodzę.Wszyscy mówią że Parysia to szlauf,kurwiszon itp. a tak naprawdę wiele dziewczyn jej zazdrości.Ona żyje jak chce,ma kasę,imprezuje,robia jej zdjęcia,ma typową figurę modelki(proponuję odwiedzić tą stronę w tytule artykułu,są tam urywki z tych jej filmów prywatnych,i naprawdę-parysia ma wspaniałe cysie;] ),tańczy,śpiewa,recytuje.A to że uprawia dużo sexu…?Że jej kaseta wyciekła do netu?I co z tego? Powiedzcie że nikt z was nie chciał/lub nie nagrał kiedyś swoich wygibasów na kasecie ;) To fajna zabawa i potężny afrodyzjak,niestety w naszym państwie wyzwolone kobiety krytykują styl życia Parysi.Lepiej siedzieć w kościele.

zvierzak

No nie dziwię sie :) takie filmiki nie jednej byłoby wstyd :D

Proszę czekać…