Ben Affleck nowym Batmanem! 8

Ben Affleck to aktor którego nie trzeba chyba przedstawiać żadnemu miłośnikowi kina, przez lata wyśmiewany, ostatecznie zdołał udowodnić swoją artystyczną wartość, a w historii kina zapisze się zapewne jako Batman i zdobywca 2 Oscarów. Amerykańska premiera Man of Steel 2 w którym dojdzie do spotkania Batmana i Supermana została wyznaczona na 17 lipca 2015 roku. Zdjęcia do filmu ruszają na początku przyszłego roku.

Ben Affleck

Co sądzicie o tym wyborze?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 8

Avatar square 200x200
Quagmire 2013-08-23

Szkoda mi Bena. Mam wrażenie, że internet przyjął go jednak dość chłodno, a to przecież obecnie najpoważniejsze nazwisko z całej listy kandydatów na Gacka. Facet dla swojej pasji do Batmana (bo nie oszukujmy się, kasę już ma) postawił właśnie na szalę wszystko nad czym tak usilnie pracował przez ostatnie 7 lat.

Affleck osiągnął w kinie więcej niż Brolin, Urban, Gyllenhaal, Adkins, Bentley, Hawke czy kto tam się jeszcze przewijał. Obecnego Afflecka można być może porównać do Brolina i Hawke’a, ale oni ze swoimi szorstkimi, zmęczonymi życiem twarzami pasowaliby na Batmana, ale już nie na jego alter ego. Affleck z The Town pasuje do obu ról.

Redox 2013-08-23

Opadła mi szczęka jak zobaczyłem tytuł newsa, ale szybko ją pozbierałem, bo przecież to niezły wybór. Myślałem, że to żart, bo jeszcze przed chwilą na Facebooku znajomy wrzucił zabawną forografię, którą podzielił się w komentarzach Quagmire.

Dość zaskakująca decyzja ze strony Warner Bros., bo Ben nie był chyba nawet wymieniany wśród kandydatów. I sprawdziła się pogłoska, że szukany jest aktor trochę starszy. Tak naprawdę to Affleck od kolejnej swojej porażki jaką była "Dziewczyna z Jersey" i występie we wspomnianym "Hollywoodland", powrócił tam gdzie zaczynał, czyli do kina bardziej niezależnego.

Dzisiaj to na pewni nie Affleck z czasów takich wywiadów jak ten: http://www.youtube.com/watch?v=NMq6xDHBKwQ

Quagmire 2013-08-23

Twitter przypomniał o jeszcze jednej, zabawnej rzeczy. Kadr z Hollywoodland :)

Quagmire 2013-08-23

To już nie jest ten sam aktor co w Daredevilu. Po rolach z ostatnich 4 lat i takich filmach jak Stan gry, Miasto złodziei, Company of Men czy nawet Argo, Affleck udowodnił, że znacznie rozwinął się jako aktor. To bardzo dobry wybór, nie ma już Bena z 2003 roku.

Jacks, może to zdjęcie, chociaż bez maski Ci pomoże :D

Sebastian Kn©l 2013-08-23

Ja się nie będę rozpisywał. On po prostu nie pasuje do tej roli. Podobnie jak Agnieszkę i mnie jego obecność drażni. Nie pobije Toma Cruise’a, ale jednak.

Proszę czekać…