Oficjalne preview do Divergent 3

Summit Entertainment opublikowało materiał promujący film Niezgodna, którego amerykańska premiera zapowiedziana jest na 21 marca 2014 roku.

Zoë Kravitz i Shailene Woodley w filmie DIVERGENT (2014)

Film wyreżyseruje Neil Burger, a w obsadzie znaleźli się m.in. Shailene Woodley, Kate Winslet, Ray Stevenson, Maggie Q i Jai Courtney.

Powieści Veroniki Roth to kolejna po “Sadze Zmierzch” i “Igrzyskach śmierci” popularna wśród nastolatków seria książkowa, która zostanie przeniesiona na duży ekran. Niezgodna to futurystyczna dystopia, w której ludność zamieszkująca ruiny Chicago jest podzielona na pięć frakcji: Altruizm (bezinteresowność), Nieustraszoność (odwaga), Erudycja (inteligencja), Prawość (uczciwość), Serdeczność (życzliwość).

Każda osoba po skończeniu 16. roku życia przechodzi test, który ma na celu przydzielenie jej do określonej grupy. Osoba nie pasująca do żadnej lub pasująca do więcej niż jednej frakcji zostaje wykluczona. Szesnastoletnia Beatrice dokonuje zaskakującego wyboru, porzucając Altruizm i swoją rodzinę, aby zostać Nieustraszoną Tris. Jednak wcześniej musi przejść niebezpieczny trening.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…