Benedict Cumberbatch zagra w Star Wars?

W sieci pojawiła się plotka o możliwości obsadzenia w jednej z ról Benedict Cumberbatch w siódmym epizodzie Star Wars. Aktor dołączył do listy nazwisk potencjalnych kandydatów takich jak: Rachel Hurd-Wood, Alex Pettyfer, Ryan Gosling, Zac Efron, Leonardo DiCaprio (według doniesień odrzucił angaż) i Jonathan Rhys Meyers.

Cumberbatch wcześniej spotkał się na planie filmu W ciemność. Star Trek z reżyserem nowej części Gwiezdnych wojen, J.J. Abramsem.

<a class=

Na razie nie ujawniono fabuły. Autorem scenariusza jest Michael Arndt, a konsultantem produkcji pozostaje George Lucas. John Williams skomponuje ścieżkę dźwiękową do filmu. Daniel Mindel, który pracował przy obu nowych częściach Star Treka, został kierownikiem zdjęć.

Źrodło: http://collider.com/star-wars-episode-7-benedict-cumberbatch/


Redox
Redaktor, wer, moderator, dodający zwiastuny, obsługujący fanpage fdb na Facebooku, w końcu kinomaniak. Lubię adaptacje komiksów, filmy z gatunku survival, ale też nie pogardzę dobrym niezależnym kinem. Z seriali nie trawię procedurali, a z muzyki najbardziej przemawia do mnie rock z nurtu psychodelicznego i progresywnego. Na fdb.pl od jesieni 2008 roku.