Pięćdziesiąt twarzy Greya obsadzone 3

Universal Pictures poinformowało, że Dakota Johnson i Charlie Hunnam dołączyli do obsady filmu Fifty Shades of Grey. Przypadły im główne role w filmie (Christian Grey i Anastasia Steele).

Reżyserką projektu jest Sam Taylor-Johnson, a film w USA zadebiutuje 1 sierpnia 2014 r.

Pięćdziesiąt twarzy Greya to erotyczny melodramat opisujący relacje i stosunki seksualne, pomiędzy absolwentką uniwersytetu Anastasią Steele, a młodym, 27-letnim biznesmenem Christianem Greyem. Powieść na całym świecie odniosła wielki sukces. W samej Wielkiej Brytanii “Pięćdziesiąt twarzy Greya” sprzedało się w większej liczbie egzemplarzy niż ostatnia książka z serii “Harry Potter”.

Źrodło: http://collider.com/fifty-shades-of-grey-charlie-hunnam/#more-279719

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Beznickowy 2013-09-03

Też książki nie czytałem, ale z tego co słyszałem, kategoria niższa niż NC-17 będzie oznaczać, że film będzie poprawniejszy niż sama książka. Reżyserka filmu też bardziej znana z tego, że jest żoną o 23 lata młodszego Kick-Assa, niż ze swoich dokonań. Ale Dakota Johnson to sympatyczny wybór :)

Quagmire 2013-09-02

O tej książce usłyszałem pierwszy raz przy okazji doniesień o filmie, ale jakoś nie zapowiada mi się to na arcydzieło. Raczej wyczuwam grupę docelową Zmierzchu, tyle, że pewnie film dostanie R-kę.

Proszę czekać…